Metro turizm rezilliği?

Kanım dondu. hepimizin annesi, sevgilisi, kardeşi, arkadaşı var. bu şerefsizlerin anası bacısı yok mu? Mahluk hangi akla hizmet yapabilmiş. Birde serbest bırakmışlar. Otobuste ağzını burnunu kıracak adam yok muydu? inşallah tenhada kıstırıp anasını ağlatırlar... hadım ederlerde yapmaya yeltenen şerefsizlere örnek olur.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Devlete guveniyor besbelli.

0|0
    0|0
    • Devlet değilde, kaçıncı katta amcası dayısı,( velisi kimse ona güveniyor.)

En İyi Erkek Görüşü

• metro turizim adi firma saygız terbiysesiz şöför muvaninleri yerimde başka biri otuyordu kalamadı üstelik nerdeyse şöför muvaninleri dövecekti beni bu iyi firmalar seyahat ediyorum pamukkale kamilkoç ulusoy nülüfer turzim bu firmalar iyi pamukale kamilkoç çok iyi firmalar hizmetde kusur yok çok seyhat ederim en çok kaza yapan metro turizim

0|0
    0|0
    • boykot eddin sakın bilet almayın

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç duyar kasmayın gençler. şu sitede bu rezilliği yapacak yüzlerce kişi var.

1|0
    0|0
  • İğrençlikten başka bir şey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olayda hapse atılmayı gerektirecek bir suç yok çünkü. bu toplumsal bir sorundur. kötüdür çözümü bizlre aittir. burda o derecede sapkın bir sürü üye var. neden bu kadar şaşırıyonuz siz bir olay haberlere çıkınca la

0|0
    0|0
    • hukuk kuralları toplumsal refahı sağlamak içindir. Sizin dediğiniz mantıkla hareket edersek. O zaman sizin konuştuğunu kelam üzerine, binlerce hatta milyonlarca insan sizi dünyada yaşatmamalı. Hatta vince bağlayıp sallandırmalı. Şaşırmak değil mesele. Mesele şu hukuk kuralları ülkemizde yetersiz bütün sorun bu bilmem anlatabildim mi...

• gizlndim dedigimi senin gibi başkalarıda yanlış anlamasın ulan dedigim suç unsuru taşımıyor insnalar bazen hislerini kontrol edemeyio böyle sapkınlıklar yapabiliyor ama burda okudugu m kadarıyla adam kıza bişe yapmamş o görmeden yapmş kız görncede olan olmuş. burda hukuka göre suç yok ve bu sitede de tonlarca sapık var bir kız bişe yazıyo altına sapıkça şeyler yazıyolar ulan o zmaan bnlarda aynı sapık o kızlarn fotosuna bakıp asılıyodr da mk. dedigim buydu

• bu toplumsal bir sorundur egitimle çözülür yoksa kıza gidip bişe yapanların serbeset bırakılmasına bende karşıyım mk hatta bu devlette bunun önünü açıyor biraz bu çok açık ama bu olayı yorumladm sadece mk hemen de mal mal şeyler yazıyonz la

• Metro olduğu için sasirmadim

1|0
    0|0
  • Bu itler bu cesareti nerden alıyorlar ya kardeş bizimde ablamız var artık yalnız başına otobüse bile binmeyecekse hiç yaşamayalım

1|0
    0|0
    • ben uzun yolculuklarda otobus kullanmıyorum. kendi aracımla rahat rahat ya da uçakla gidiyorum. hem temiz ve rahat hemde süre kısa.

• uçakta biraz zor. Çünkü uçakta kabin memuru olmak için çok aşamalı süreçlerden geçmek gerekir. Otobus firmaları ise her önüne geleni ya şofor ya da muavin yapıyor...

• Ulaşım aracı değiştirmek yerine şu insanları değiştirmeyi tercih ederim de mümkün değil gibi

• Gerçekten inanamıyorum ulan nereye gidiyoruz ya lanet olsun böyle insanlara. Yeri geldiğinde böyle insanlara ı emanet edicez biz ailemizi. Sinirden ne diyeceğimi bilmiyorum artık

0|0
    0|0
  • İnşallah kardeşim

0|0
    0|0
  • o şerefsiz adam yerine geçer kardeşim yaptırtmazlar. yapsalar da yapana dünyayı zindan ederler.. adaletini s... ülkem saolsun

0|0
    0|0
  • Bu firma rezilliği değil oradaki muavin rezilliği yanlış mesaj vermeyin çevereye firmanın suçu yok o şrfsz kafaya koymuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...