Hep daha fazlasını isteyenler kazanmıyor mu?

"Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz" sözü zenginlerin mallarına göz dikilmesin diye uydurulmuş bir tür sakinleştiricidir gençler itibar etmeyiniz.

0|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Kandirmislar bizi
    Birde o sekil deneyelim madem 💁

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle çok doğru... Arkadaşlarımla ne zaman fikirlerimizi paylaşsak bu konularda bende hep aynı şeyi söylerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Nesi uydurma genç? Verilen nimetlerin kıymetini bilmezsen yani şükürsüz olusan bu rızıklar ya kesilir ya da hayrını göremezsin.

2|1
    0|0
  • Öğrencilik hayatım boyunca şunu felsefe edindim, ne kadar yüksek hedeflersen, sonuç o kadar iyi olur. Hayatta da böyle olduğuna inanıyorum. 👍

0|1
    0|0
  • Kazanmiyor

0|0
    0|0
  • Hep daha fazlasını istemekte bir yere kadar, gözünü hırs bürür ve sonu hiç iyi olmayabilir. Bazende azla yetinmesini bilmek gerekir. Ne demişler azı yarar çoğu zarar.

0|1
    0|0
  • Evet çünkü çok çalışıyorlar inanamayacağın kadar çokkkk. Atasözüne gelince kesinlikle şükürsüzler için söylenmiş

0|0
    0|0
  • Daha fazlasını elde edemeyenlerin tesellisi aza tamah etmek. Hedefleri yüksek tutmak iyidir.

1|0
    0|0
  • İnsanin isteklerinin sonu yok.

0|0
    0|0
  • Sabir edenler kazanir.

0|0
    0|0
  • Fazla hırs iyi değildir😏

0|0
    0|0
  • Daha fazlasını isteyen daha çok çalışır. Çok çalışan kazanır

0|0
    0|0
  • Verdikçe isteyince de nankör oluyorsun ayarı yok

0|0
    0|0
  • Haklısın hedefimizi yüksek tutmaliyiz onun için de cabalamaliyiz

0|0
    0|0
  • Her zaman hedeflerim yüksek oldu

0|0
    0|0
  • zenginlerde aptaldı sanki mallarını kaptıracak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Azla yetinmeyen çoğu bulamaz. Çalışmıyan biri söylemiş heralde. Büyük paralar kazanma fırsatım varken niye azla yetineyim ki

0|0
    0|0
  • Hepimiz Tanrı'nın gözünde değerliyiz. İstemeliyiz ve çaba sarf etmeden yapmalıyız.

0|0
    0|0
  • Alakası yok cok dogru sozz

0|0
    0|0
  • Gayet güzel kazanıyor da ne kazandığını bilmeyen olanlar kazanmıyor :D

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...