Bayanlar neden arabali erkeklere karsi daha savunmasiz olurlar?

Simdi yok ben oyle degilim demeyelim dusurt ceval verelim... hepiniz modelli araclara eriyip bitiyorsunuz.. ve onu kullanan erkegede oyle.
Beyler sizdende yorum bekliyorum.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler nasıl arabalarıyla hava atıyorsa kızlarda arabalı sevgilileriyle ayaklarını yerden kesme havaları atıyor;temel buna dayanıyor. Yani içeriğe bakmadıkları çok olur hemcinslerimin.
    Kendime gelince de Lamborghini Aventador, Bugatti Veyron görünce babam sürse direksiyondaki umrum olmaz tanımam, arabaya olan hayranlığımdan;araba sürmeyi de sevmiyorum artı bir değeri de yok.

0|0
    0|0
    • Sen o arabalara ilgi duyuyosan eger eminimki kullananda cok sansli demektir

• benim ilgi alanım arabalar değil;araba kullanmaktan da hoşlanmıyorum ama mecbur kullanıyoruz işte

• Saglik olsun

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler de arabalara karşı savunmasiz

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman böyle bir düşüncem olmadı :)

0|0
    0|0
    • Birak yaa:)

• Kendi arabam var neden böyle bir düşüncem olsun ki. Ayrıca bir erkeğin parasına ya da sahip olduğu mala mülke muhtaç değilim. Kendimi bu kadar küçük düşürmem. Ha ama bazı kızlar var zengin koca peşinde işte onlar bu dediğin kategoriye giriyor bence.

• Oldulca fazlalar... aradan siyrildiysan helal olsun:)

• Çünkü araba demek para demek. para demek zengin demek

0|0
    0|0
    • Zengin erkek demek de rahatlik ve konforlu yasam demek oylemi

• O zaman şöyle diyeyim. Görünüşü güzel bir araba ortalama yüz bin lira falan. Bu da bir sekilde güç. bir sekilde etkileniyosun çünkü bu parayı vermiş. Arabnın saatte bilmem kaç bin km gitmesi ya da harcadiğı benzin falan umrunda değil. Bir nevi sekilcilik. Sekle önem veriyosun. Sonuçta bir tofaş seni etkilemiyor

• Hah iste budur.. duymak istedigim sozler..
      Para guctur. Ve bayanlar herzaman guce giderler.
      Peki oraya giderken yolda nelerini birakirlar?

Erkekler Ne Diyor 7

• Onlar paralı erkeğe karşı zayıftırlar sadece.. O yüzden başarılı avcıların oltasındaki en güzel yem her zaman zenginlik yemidir.

0|1
    0|0
  • Sorma arkadaşın 520'si var yazın camı açamıyoruz içeri düşecekler anasını satayım!

0|1
    0|0
  • Statü göstergesi araba bir çıta diyelim

0|1
    0|0
  • Kızların arabaya gelmediğini anlayalı çok uzun zaman oldu. Araba bir artı ama beraber olmak için bir neden değil.

0|0
    0|0
  • Para seviyolar knk

1|0
    0|0
  • araba da yok, sevgili de yok. uzaktan sallamak istemedi canım bu sefer. hadin iyi geceler.

0|0
    0|0
  • Ya ne eriyip bitmesi bedava taksinin kotusumu olur hele birazda modelliyse 10 numara olur neden yurusunler ki yazik ha ondan sonrasi ise elektrod meselesi ya gelecek ya da gidecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...