İnsanları din, dil ve ırk yönünden yargılar mısınız👇👇 ?

İnancım gereği yargılamam. Ama örneğin pkk'ya destek veren kürtleri yargılıyorum. Veya çinlileri köpek cinayeti işledikleri için kınıyorum yani ucu bana dokunan vicdanıma, aileme, soyuma dokunanları kınarım. Onun dışında kimseye ayrım yapmam ya siz...

Güncellemeler:
...
.,..

2|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence tum topluma bir olay maledilmemeli. Hickimse dogarken secim yapamiyor sonucta. Pkkya destek verenlere karsiyim. Kurdu turku fark etmez mesela. Cinlilere gore kopek bize gore koyun mesela onda bana gore bir kotuluk yok. Onemli olan bir insan kendi hayat sartinda dogru mu yanlis mi hareket ediyor. Yoksa tum insanoglu kotu :)

0|1
    0|0
    • Koyun keçi kurban olarak dinimide var olan şeyler. Köpek fark yok demişsin farkındaysan koyun keçi gibi hayvanlar insanlara yenilmesi makbull olmasını nasıl belli ediyor süt yoğurt peynir her türlü faydalanıyoruz Allah bunun etinide yememize bir sakınca koyacağını sanmıyorum. Köpek gücünden yararlanılan bir hayvandır hiç bir yerde köpeğin etinden sütünden veya peynirinden yararlanıldığını duymadım aynı şekilde at ve şu videoda ne kadar katil olduklarını 2.11dakikayı açarak görebilirsin ve bırakın müslümanları tüm ülkeler ve dinler bu vahşete karşı https://www.youtube.com/watch?v=vIBDkJUZAIo

• Olayı yargılarım ama dili dini ırkı şu diye yargılamamalıyız. Olayı baz alarak düşünmeliyiz bence. Çünkü adam abc ülkesindense mesela napsın nasıl değiştircek kökünü.

• Zaten ba kürtler için bile pkk'ya destek veren dedim yani daha çok yapanları yargılarım çinlilerde biraz bonkör davranmışım kabul :D Ama çok yaygın diye söyledim yani bizdeki ekmek gibi köpekler katlediliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinden yargıladığım vardır.
    Dinimden yola çıkarak bana sataşan veya inancını kabul ettirmeye çalışana saldırırım yargılarım.
    Türkiyede resmi dil Türkçe. Bana adamın biri gelip de arapça kürtçe falan konuşursa yargılarım, saldırırım.
    Ülkeyi bölmeye çalışan kürte hdpliye. Ermeni soykırımını kabul edene oldu diyene ırkçıyım. Saldırırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• yargılarım.

0|1
    0|0
  • işte senin kınadıkların dini, dili veya ırkı yüzünden değil zararlı eylemleri yüzünden kınamak. yani bu çok olağan. insan ayırmam hiçbir şekilde, ama yanlış yolda olan babam da olsa kınarım, sevmem, uzak dururum.

0|1
    0|0
    • Yani bunu zaten farkındaysan kürt oldukları için demedim ne diyorum pkk'ya destek veren. Köpek cinayeti işleyen ve bunun gibi yani başka bir canlının insan hayvan bitki farketmez haklarını hunharca gasp edene diyorum pkk'lı koyunlarda bunların içinde

• Din ayrımı yaparım.

0|1
    0|0
  • İrkciliga karsiyim.

0|1
    0|0
  • Kürt dışında kimseyi yargılamam

1|1
    0|0
  • Görüşleri başkalarına zarar vermedikçe herkese her dine her ırka her düşünceye saygım var ama onlarda bana saygı duyduğu sürece.

1|1
    0|0
  • Karakter olarak yargılıyorum

0|1
    0|0
  • Teröre destek veren herkese karşıyım. Bunun haricinde ırkçı değilim ve Türke düşman olana bende düşmanım.

0|1
    0|0
  • Bakis acımız ayni

0|1
    0|0
  • ( pkk ya sadece kürtler destek vermiyor ) yargılamam. çünkü bunlar kişilerin kendi seçimleri değil. ırk mesela. din konusunda da umrumda değil ya kim neye inanıyorsa inansın banane

0|1
    0|0
    • Pkk'ya %80 kürtler destek veriyor bunun dışında olanlarda var. Zaten Pkk'ya dstek veren kürtler dedim hepsi değil çok iyi dostlarımda var

• Valla takıldım parantez içinede alınca :D

• allam ya :D

• yargilamadim hic bir zaman

0|1
    0|0
  • Yobazlari yargilarim sadece onun disinda psikopatlar vahseti sevenlerden tiksinirim

0|1
    0|0
  • empati yap sorun çözülsün

0|1
    0|0
    • Genelde öyle yaşıyorum zaten

• kürk giymeye de karşıyım onaylamıyorum ama hayvan öldürmenin islami olsa bile iyi bişey olmadığını düşünürüm

• Onu ben bayanların merhametli olmalarına bağlıyorum yani dinen bir sakınca yok sürekli biri bişeyi yiyip büyüyor. Yani böcek karıncayı yiyor Aslan ceylanı bu hayatın kuralı. Sorun burda doğrumu yanlışmı. Örneğin hiç bişeyinden yararlanılmayan hayvanları öldürüp kürk yaptıkları zaman benimde zoruma gidiyor. Veya dehşet verdiklerinde çine örnek verdim bu katliam bizdede yapılıyor ise aynı görüşteyim mersinde yaşıyorum geçnlerde limanda at eti yakalandı tam bir katliam etinden değil gücünden faydalanmalıyız görüşüm böyle

• hyr. ama onlarda bana saygı duymalı

0|1
    0|0
  • Sana katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Kişisel olarak olmasada bana dokunursa ucu evet

0|1
    0|0
  • Sadece vatan hainlerini sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Hümanist deılım yargılarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim İçin 2 Çeşit İnsan Vardır! Hain ve Hain Olmayan.

0|1
    0|0
  • Evet yargılarım

0|1
    0|0
  • kişisel olarak hayır

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmamaya özen gösteririrm. Benim için dinden soydan soptan milliyetten önce gelen değerler var

0|1
    0|0
  • Yargilamam

0|1
    0|0
  • hayır... insanlık daha önemli... bir kişinin kimliğine ya da ırkından önce adamlığına karakterine bakmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Yargılamam.

0|1
    0|0
  • Aslaaaa

0|1
    0|0
  • din ve dil yonunden asla yargilamam, ama karsimdaki ermeni ya da kurtse benden saygi beklemesin

0|1
    0|0
  • Tek bir ırk hariç yargılamam.

0|1
    0|0
    • Dur tahmin edeyim kürt :D

• Onlar bir ırk degil bir virüs. Vücudu yiyip bitirdiginde kendisinin de açlıktan öleceğini düşünemeyen kanser virüsü gibiler. Irk demek bile insanlığa hakaret olur.

• konusunu acarlarsa saydırırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...