Çok şükür ki dediğiniz ya da ders aldığınız bir olay ya da hikaye varmı?

Bazen öyle şeyler görürüz ki halimize şükrederiz ya sizin olay ya da hikayeniz vaar mı çok şükür dediğiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zevzegin zevzegi bir mahalle arkadaşımız vardı çok patavatsız ve terbiyesiz bir arkadaştı onunla pek takılmazdık, ne zaman yanımızda gezdirsek yolda geçen kadınlara kızlara laf atar bizi utandırırdı. Bir gün beni yolda yakaladı ne yaptıysam peşimden ayrılmadı, yine başladı kızlara laf atmaya, ben bir kaç kere uyardım dinlemedi, tam kuytu bir köşeye götürüp dövmeyi planlarken ilginç bir şey oldu. Uzaktan tayt giymiş iki kadın geliyordu. Bana dedi ki ''Pembeli beni siyahlı senin tamam mı'' ben iyice kafaya koymuştum beş sokak sonra bir çıkmaz sapak vardı orada ağzını burnunu kırıp bırakacaktım. Derken kadınlar dibimizde durdu ve oğlana seslendiler''Buraaaak ne haber'' meğer bana beğendiği annesi kendisine beğendiği de teyzesiymiş. Selam verdikten sonra 50 adım kadar daha beraber yürüdük çıtı çıkmadı. Sonra bir şeyleri bahane edip kaçtı. Yıllar geçti ama çocuk hiç bir zaman bir daha yüzüme bakamadı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçip giden 20 yilimi dusunuyorum da hepsine çok şükür. Her seyin bir nedeni vardir hicbir sey bosuna degildir. Cok kotu dedigimiz olaylarin arkasında aslinda çok guzel seyler vardir insani cok guzel seylere hazirlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok şükür şükretmesini bilirim lakin ders almasını beceremem benim olayım maddi eşim dostum darda kalırsa yardım etmeyi severim daha doğrusu sanki borcum muş gibi sayar yardımcı olmaya çalışırım lakin sonuç hep hüsran 😞 demem o ki ben akıllanmam

1|0
    0|0
  • Çok şükür kimseye muhtac değilim

1|0
    0|0
  • Çok şükür demicem iki şey öğrendim 1 babadan borç almıyacaksın 2 kardeşinle ortsk iş yapmıyacajsın bunu öğrendşm ders aldım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...