Arkadaşlar ben lisedeyim. Olduğum sınıfta onceden çok mutluydum;Bir kız grubumuz vardı, sürekli birlikte takiliyorduk. Bir kız vardı ona A diyelim. A bir gün bütün sınıfın olduğu Whatsapp grubundan alay edilerek çıkarıldı. Bu olaydan haberim yoktu ama A bana ağlayarak mesaj attı, herkesin ondan nefret ettiğini söyleyip olayı anlattı. Bir saat onunla konuşurken bildirim geldi ve sadece A nin olmadığı;bütün sinifin olduğu bir Whatsapp grup acildigini gordum. Ben orada kızı avutmaya çalışırken o grupta arkasından turlu laflar atılıyordu. Önce sesimi cikarmadim. Aradan birkaç gün geçti ve A bir gün Y diye bir kızın ona goruldu bıraktığını mesaj attı. Y de tam o sırada whatsappta "A ya goruldu bırakma keyif" diye mesaj attı. Ben de "neden ona böyle davraniyorsunuz? size napti ki?" dedim ve Y ile B benle tartışmaya başladı. Oysa laf bile atmamistim. Bu olaydan sonra ikinci dönem başladı ve tüm sınıf benden uzaklaşmaya başladı. Sizce haksız miyim? şu an bütün sınıfa sogugum ve yalnızca A, S ve E ile takiliyorum. Önceden A2 diyelim;bir arkadaşım vardı. Kız en yakın arkadasimdi ve şu an beni dışlayan kız grubuyla gitti kanka oldu. B bana onun önünde benden öğrendiğini, bazen beni söylediklerim için boğmak istediğini vb. Söylediğinde beni savunmadi bile. Cidden sinirlerim çok bozuk. Sınıf degistirmeyi düşünüyorum yapmalıyım sizce?

• Sınıf değiştir bence. Mutsuz olduğun ortamda durmak bir işe yaramaz. Yeni bir başlangıç yaparsın.
    A seç
  • Sınıf degistirme. Kendini değiştirme şansın var.
    B seç
  • Başka bir onerim var.(Goruş belirtin)
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Harflerden oturu kusura bakmayin, isim vermek istemedim.

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...