Arkadaşlar ben lisedeyim. Olduğum sınıfta onceden çok mutluydum;Bir kız grubumuz vardı, sürekli birlikte takiliyorduk. Bir kız vardı ona A diyelim. A bir gün bütün sınıfın olduğu Whatsapp grubundan alay edilerek çıkarıldı. Bu olaydan haberim yoktu ama A bana ağlayarak mesaj attı, herkesin ondan nefret ettiğini söyleyip olayı anlattı. Bir saat onunla konuşurken bildirim geldi ve sadece A nin olmadığı;bütün sinifin olduğu bir Whatsapp grup acildigini gordum. Ben orada kızı avutmaya çalışırken o grupta arkasından turlu laflar atılıyordu. Önce sesimi cikarmadim. Aradan birkaç gün geçti ve A bir gün Y diye bir kızın ona goruldu bıraktığını mesaj attı. Y de tam o sırada whatsappta "A ya goruldu bırakma keyif" diye mesaj attı. Ben de "neden ona böyle davraniyorsunuz? size napti ki?" dedim ve Y ile B benle tartışmaya başladı. Oysa laf bile atmamistim. Bu olaydan sonra ikinci dönem başladı ve tüm sınıf benden uzaklaşmaya başladı. Sizce haksız miyim? şu an bütün sınıfa sogugum ve yalnızca A, S ve E ile takiliyorum. Önceden A2 diyelim;bir arkadaşım vardı. Kız en yakın arkadasimdi ve şu an beni dışlayan kız grubuyla gitti kanka oldu. B bana onun önünde benden öğrendiğini, bazen beni söylediklerim için boğmak istediğini vb. Söylediğinde beni savunmadi bile. Cidden sinirlerim çok bozuk. Sınıf degistirmeyi düşünüyorum yapmalıyım sizce?

• Sınıf değiştir bence. Mutsuz olduğun ortamda durmak bir işe yaramaz. Yeni bir başlangıç yaparsın.
    87% (13)100% (3)89% (16)Oy Ver
  • Sınıf degistirme. Kendini değiştirme şansın var.
    13% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Başka bir onerim var.(Goruş belirtin)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Harflerden oturu kusura bakmayin, isim vermek istemedim.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğin matematik sorusu okuyorum ag

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sikleme bence elbet yakın olcak birini bulursun. zaten okulların kapanmasına az kaldı ama senye de aynı sınıftan olucaksan değiştirebilirsin belki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• A b c diyeceğine sallamasyon isim taksaydın ya. Çok karmaşık olmuş yinede anladım.
    Olduğun yerde kal. Kendini de bozma. Eminim tek sen değilsindir o sınıfta buna karşı çıkan başka birileri daha vardır bulmaya çalış onları. Yeni grup kur

0|0
    0|0
    • Maalesef yok. ve beni dislayanlari çıkardığında kalan kisilerin hepsi popüler. Yüzüme bile bakmazlar.

• Ben hayatım boyunca sürekli ezildim. Cidden özgüvenimi nasıl kazanabilirim bilmiyorum. Öneri verir misiniz?

• Havalı olmaya çalışacaksın. İnsanları takmayacaksın. Tabi iyi kalpli olcaksın insanları etmeyeceksin. Sosyaş iletişim olucak. Bol ders çalışacak hocalarına bol bol soru soracaksın. Hocalarının gözüne gireceksin. Kıyafetinle hava atacaksın vs. En önemlisi sosyal olmak

• Yanlislikla A yi isaretledim

1|0
    0|0
Yükleniyor...