Namus olayi siz napardiniz?

Namus kac yasinda baslar? 16-17 yasinda bir oglunuz olsa homosexuell olan naparsiniz düzgün söyleyin?

Güncellemeler:
Yani seks yapmamis olsa ama bir erkege duygu var olusu olursa naparsiniz
ya da p*rno videosuna bakmis olsa

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• onunla dini boyutunu konuşurdum , lut kavmini anlatırdım ve tedavi olması için doktora götürürdüm.

0|1
    0|0
    • Hangi doktorda ne tür bir tedavi uygulaniyor aydinlatir misiniz bizi? :D

Muhakkak ki konuyla ilgili bir makale de vardir hastane ve bilim dalı linki de atınız lutfen.

• ne yani siz cinsiyet degiştirme ameliyatı mı oldunuz yoksa başka bir ameliyattan mı bahsettiniz? @marilynWomanson

• Cinsiyet duzeltimi uzun bir surectir. Tedavi surecim hacettepede devam ediyor. Bugune kadar dediginiz gibi bir tedavi yontemi de olmadi tedavi ile degismis bir lgbt birey de yok.

O dedikleriniz para avcisi ve homofobik transfobik doktorlar. Nasil doktorluk belgeleri ellerinden alinmiyor sasiyorum ya neyse..

En İyi Erkek Görüşü

• Tedavi ettiririm. Bu sonuçta geçici bir durum

0|0
    0|0
    • Hangi doktorda ne tür bir tedavi uygulaniyor aydinlatir misiniz bizi?

Muhakkak ki konuyla ilgili bir makale de vardir hastane ve bilim dalı linki de atınız lutfen.

• Rezil andaval :D hacettepeye git demis bir de :D :D sorsam hacettepe psikyatri bolum baskani doktorunu bilmez. O kisi benim doktorum olur. Keske baska hastane soyleseydin de bu derece got olmasaydin. d

• Sansa bak ya resmen sanssizsin. bir tane hastane salladin kafadan o da benim hastanem cikti :D :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Vururdum.

0|0
    0|0
  • Benim açımdan değişen bir şey olmaz aynı oğlumdur benim ama daha rahat edebileceği bir ülkede yaşamasını sağlarım herhalde bu kadar sığ kafalı homofobiğin arasında akıl sağlığını koruması kolay olmaz.

0|0
    0|0
  • Rabbim kimseyi evladı ile imtihan etmesin

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemiyorum Allah başa vermesin. Uğraşırım normale dönmesi için, inat ederse defolup gider.

0|0
    0|0
  • Gebertirim :Dd

0|1
    0|0
  • Soru biraz tuhaf geldi. Oğlum olsa psikolojik destek almasini sağlardim.

0|0
    0|0
  • Gebertirim kardeşim hoş bakmam

0|0
    0|0
  • onu değiştiremezsiniz.. Benimde öyle arkadaşım var kendisini nereye kadar saklayabilir, huzursuz olur.. Arkasında durun destek olun psikolojik olarak çok yıpranır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üzülürüm ama asla yanlız bırakmam hayatta.

0|0
    0|0
  • Asarım keserim diyenler bir skim yapamaz evlat lan bu kolaymi o kadar.

1|0
    0|0
  • Senin oğlun mu? Bu salaklara bakıpta oğlunu vurma emi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...