Ne yapacağım, yardım edin? Günler nasıl geçecek?

Annemle babam acil bu gece bir kaç gün için şehir dışına çıkmak durumunda. Ne tesadüf ki bize de anneannem ziyarete gelmişti. Şimdi evde anneannemle birlikte kalacağız ama ben anneannemi hiç sevmiyorum doğru düzgün 2 saat oturmamışızdır. O da beni torunum diye sevip saymamıştır. Evde şu an sinirden ağlıyorum biliyorum yanlış. Babam da anneannemi sevmediğimi biliyor o da anlayışla karşılıyor. Çünkü başka bir torun olsa dediklerinden dolayı yüzüne bakmazdı. Babaannenle de kalıyodun büyük sonuçta kal beraber nolcak diyor. Alış diyor ama babaannem ayrıydı severdi beni, ben de onu severdim. Şakalaşırdık ama anneannem... Ağlıyorum resmen 3 gün nasıl geçecek?

Güncellemeler:
😭😭
vurun anasını sizde vurun 😭

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyiliğe İyilik Her Kişinin Karı, Kötülüğe İyilik Er Kişinin Karı.

Yaşlı İnsanlara Hürmet ve Sevgi Göstermelisin. ALLAH (C. C.) Senden Razı Olsun. En Azından Evinde Misafire Karşı İyi Olmalısın.

1|0
    0|0
    • :( o yüzden sabır göstermeye çalışacağım ama zaman zor geçicek

• Umarım 3 gün çabuk geçer

• Geçer Kanka.

Erkekler Ne Diyor 3

• İnan yarın bir gün vefat edince böyle düşündüğün için pişman olacaksın. Babannem vefat ettiğinde lise son da idim, bilmezdim değerini ama şimdi çok özlüyorum.

1|0
    0|0
    • Babaannem lise 2 de vefat etti arada bizde kalırdı. Benim için üzücüydü hala da özlerim. Bilmiyorum anneanneme karşı aynı şeyleri hisseder miyim. Biliyorum böyle düşünmemde yanlış kendimden utanıyorum ama elimde değil.

• Hürmet et

• Bak o sana kotuluk etse bile sen iyilik et belki ne isime yaricak dicen allah goruyor bosver

1|0
    0|0
  • onlar bizim atamızdır. saygı lütfen.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...