Sizde böle bir babadan Nefret etmezmiydiniz?

Evet Baba denilecek Adam 47 yasinda , bugune kadar bana kardesime annemle dogru duzgun ilgilenmedi. Genc bekar erkek gibi istedigni yapti yasadi, alkol kumar , yalan dolan bize özellikle annemin cok hakkini yedi. Annemi borclandirdi evin yarisi Icralik haline getirdi, tum kazandigni kumar vs yedi bizi hep kandirdi annemin altinlarini caldi turlu turlu kandirdi hepimizi. Sakat bir tip, 5 yil önce Adam kiralayarak guya kötu tefeci birini öldurrtu sebebi sacma biseyden. Gece yarisi bir arkadasiyla yok bir garajdaymis tanimadiklari adamlar bunlara satasmis buda birini bicaklamis ama Adam ölmemis sonra aileni yok ederim tehditleryle hep borclandi hersey boka gitti. Siz inanirmisiniz böyle bir hikaye?
Cok sık yalan söyleyen birisi herseyde yalan. Defalarca kurana yemin etti birakicam yalan sölemicdm diye ama annemi hep kandirdi bizide. Beni apacik kullandi para icin, ben Annem calismasiyla geciriyoruz. Aralik ayindan beri 5 kurus yok. Ocakta baska eve gitti calisiyor hep kendisine cektirdigi borclari ödemiyor Nefret ediuorumm bu adamdan. Asla asik Olamicam kimse benu sevmicek. Basarili birisiyim iste ama hem sosualim hem Icine kapanik... var mı basinizdan böyle seyler gecen?

Güncellemeler:
Babami polise sikayet etmeyi defalarca dusundum cunku disarda elini kollunu rahatlikla salliyo sonucta birilerini öldurdu ne olursa olsun suc ama kanitim yok siz ne yaoardiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de babam çok içerdi, 8 yaşındayken annemle babam ayrıldı, çok zor ve çok çok kötü dönemler fakirlik yoksulluk çektik. Şu anda Türkiye'nin en üst kurumunda çalışıyorum, işim hayatım iyi. ama benim çocukluğumu çaldılar, kendimi sıfırdan yetiştirdim. Size yardımcı olmak isterdim

1|0
    0|0
    • Cevabin icin tskler...
      Evet yazdiklarini cok iyi anliyorum...
      Hic birimiz 5 aydir Yuz yuze Görusmiyoruz her seferinde kendi sefillik cdkmek istemedigi icin hep yok pismanim yok söle yok böyle annemde hep vizim icin sabretti. Sen görusuyomusun Peki?
      Herseye ragmen guclu olup hayatinda basarili oldugun icin tebrikler Allah dogru yoldan ayirmasin

• Evden ayrildi 5 ay önce ama yaptiklarini unutamiyorum Onun yuzunden borclarini ödemek zorundayiz oturdugmuz evin yarisi icrada evi almaya calisiyorum uzerime simdilik olmuyo

• imzanız olmayan size dayatılmaya çalışılan hiç bir borcu da kabul etme

En İyi Kız Görüşü

• Benzer babalara sahibiz. Benimki biraz daha farklı bir durum. Bu gayrimeşru çocuğa kadar gidiyor. Ve kesinlikle kendini aşktan soyutlamamalısın. Ya babam gibi biriyle tanışırsam aşık olursam falan diye. Bu hatayı ben yaptım. Lise hayatımı hiç sevgili yapmadan geçirdim. Sevgiden korkuyordum çünkü. Babam gibi birine aşık olursam diye içim içimi kemiriyordu. Daha sonra biriyle tanıştım ve bana aşkın ne kadar güzel bişey olduğnu hatırlattı. Kimse beni sevmicek diye düşünme. Sen güzel bir insansın çirkin zamanlar geçirmiş olsan da. Her şey düzeliyor merak etme.

0|0
    0|0
    • Evet haklisin guzel bir kiz oldugmu hep söylerler ama icimi anlayan yok. Sevgili falan yapmadim Babamdan sevgi glremedigim icin cabuk birilerine ilgi Duyuyordum biriyle gecen sene bu sıkıntıların getirdigi durumlarla beraber cikmaya basladim bir kac ay pisman oldum öylesine ilgi istedigim icin belkide oyaladm bilmiyorum seviyorum sandim ama öyle degil... Dogru duzgun kisiler cikmiyo istedigim gbi ilerde annemi Yalniz birakmak istemem Zaten oyudden evlenmem ben galiba

• 6 aydır görmüyorum mutluyum

• Bende 5 aydir, mutluyum yani onu görmedigme ama tum haksizliklara dayanamiyorum Onun borcunu Biz ödemek zorunda kaliyoruz yoksa evden atarlar zoruma gidiyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Üzülme neden sevmesinler babanı değil seni sevecekler

0|0
    0|0
    • Cunku cok sıkıntılı bir insanim. Istedigim kadar guzel oluyum farketmez hayattan sogudum. Cok espirili bir insan guleryuzlu oldugmu hep disardan duyarim ama icim mutsuz Haksizliktan Nefret ediyorum. Bu hayatta en cok dogruluga önem veririm katil bir babanin cocuguyum film yapsam Hayatimi Oscar alir
      Zaten sosualim isyerinde falan is haric kim benu nerden görsun

• 23yasindayim

• Arkadaşım babanın kötülüğü babanı bağlar seni değil seni sevecek sana aşık olacak erkekde senin için babanın yaptıklarına takılı kalmaz takılı kalıyorsa zaten ne sana aşık nede seni seviyor demektir

• Baban benim yaşıma yakın?

0|0
    0|0
  • gel seni ben alayım kurtul bu dertten. valla ben de evlenecek kız bulamıyom yaşım 30
    benim ailem yeni ailen olur. bu adam hayatta düzelmez şeytanın oyuncağı olmuş maalesef.

0|0
    0|0
    • Yok ya yagmurdan kacarken doluya Tutulmayi atamiyorum bu yasta evliligide. Maddi anlamda iyi isim var ama gucume gidiyor Annem ben kardesim Onun hatalarinin bedelini ödemek zorunda kaliyoruz zoruma gidiyor

• yaşın küçük değil benim annem beni 19 da doğurdu :)
      herneyse ben sana ne kadar doğruları söylemeye kalksam da sen yine bildiğini yapacaksın. yaşamadan anlaman zor gerçekten. evliliği kocaya kul köle olmaktan ibaret görüyorsun ne diyebilirim ki sana.

• Simdiki cag icin kucuk ve ayrica kucuk yasta degil olgun yasta yapilan evlilikler daha saglam oluyo cubku hayattan ne istedigni biliyosun. Evet annenin zamaninda farkliydi dogru, Evey öyle göruyorum cunku ben kendi ailemden Bunu gördum.
      Zaten evlilik ne ki yuzde 70/80 % cinsellik baska bisey degil yapmacik bisey

Kızlar Ne Diyor 2

• Inan herkesin kendjne gore derdi var. ewet baban cekilmez bir insan size daha fazla zarar vermesini engelleyin. Uzaklsinn ondan kacin

0|0
    0|0
    • Dogru insan tek kendi derdini görurmus derler... Gitti Zaten 5 aydir Görusmiyoruz ama bizi telefonla rahatsiz ediyo bizi cok tehdit etti eskiden evin anahtarlarida duruyo,

• Size ailenize zarar veren kim
      Olursa olsun kapi disari edin benimde kardesim kumar belasindan bizi mahvetti babam ewden kovdu simdi siginti olarak ewe geliyo herseyi sifirlAdi it

• Gitti kendi terk etti bizi 6 aydir bes kurus vermiyo aldigi borclari bile ödemiyor bizden kötusu yok. Sadece zoruma gidiyor hersey ama arkama degil önume bakicam. Cok uzuldum insallah kardesin Duzelir hersey bir umut yinede

• Var ama değil mi? Senin bir baban var.

0|0
    0|0
    • Varsa ne yazar hic sevmedim evde yabanci gibiydi hep en ufak bir hatamda sirtimdan vurur beni hep bir boka benzetemezdi. Ama Adam olmayan o

Yükleniyor...