Metro Turizmdeki skandal taciz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Metro Turizmde uyuyan bir bayan yolcunun yüzüne muavin masturbasyon yapıp boşalmış. Polisler gelene kadar kadın o halde durmak zorunda kalıyor.
Kime emanet edeceğimiz bacılarımızı kızlarımızı?
Metro Turizmde ki skandal taciz hakkında ne düşünuyorsunuz?
Birde böyle şerefsizler yaşıyor dünyada;

0|0
1019

En İyi Kız Görüşü

• Neyse sövmeyeyim ben şu yorumu yapana günaha girmiyim allah belasınıı versin diyim sadece iğrenç pislikler. Yolculuk yapmakta suç oldu ülke de sana ne mk isterse çocuk yapmaya gider isteyen istediğiyle de yapar ama o rızayla bu bir tacizdir. Yapanın da şu yorumu yazanında allah belasınııı versin yazık ya herşeyden korkar olduk

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• AKP nin sıkı yandaşı değil miydi o Metro turizmin patronu? Alayı mı sapık bunların acaba?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Doğru olamayacak kadar iğrenç ötesi bir insanın hatasını bir kuruma mal edemeyiz yinede her kasada böyle çürükler mevcut malesef

0|1
    0|0
  • Kelimenin tam anlamıyla iğrenç bir haber. İğreniyorum. Birde biz böyle insanlarla aynı dünyada yaşıyoruz...

0|1
    0|0
  • Metro zaten belali bir firma bunda da sasirmadim acikcasi. Şöförleri de muavinleri de pislikten öte cirkef. Firmayla alakasi yok bu olayin evet ama firma da 5 yıldızlık değil hani.

0|0
    0|0
  • Zaman kötü kolla g. tü derken şaka yapmıyormuş atalar.

0|1
    0|0
  • Sapıklığın bu kadarı olmamıştı

0|0
    0|0
  • Boylelerin Allah belasını versin

0|1
    0|0
  • Ya arkadaş gıcık oluyorum! İstediğim gibi giyinirim , istediğim saatte dolaşırım istediğim kişiyle görüşürüm, istersem sevişirim , istersem şehir şehir tek başıma gezerim! benim vücudum benim hayatım SANANE ! pavyonlarda genelevlerde cirit atmayı biliyosunuz söyleyincede " ama biz erkeğiz " oluyo.. ( o muavinide dağa kaldırmak lazım... )

0|0
    0|0
  • Söylenecek söz kalmadı artık kısacası İĞRENİYORUM !!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Olayı az önce bir bayan daha paylaştı.
    Suç firmanın değil çalışanın.
    Profilim den az önceki yazdığım yoruma ulaşabilirsin.
    Fakat habere yorum yapan zatı muhteremi bulmak harbiden şart

0|0
    0|0
    • firmaya laf soylemedim ki. ama firmayada yuklu bir ceza vermek gerekir diye dusunuyorum.

• Hem firmaya hem suçu işleyen kişiye ceza verilmeli.
      Sanık polis tarafından serbest bırakıldı deniliyor fakat TCK bu konuda katı. Bu tür suçları işleyen kişiler hakkında kamu davası açılıyor. Ceza alması muhtemel.
      Aldığı ceza 2 yıldan az olmayacaktır. Kanun ile sabittir.
      Fakat iki yıl ceza yatırmak yerine para cezası verilmesi de bir o kadar muhtemel

• Şu rixelec denen gvat hangi hesaptan yazmış bunu. Kızın sıçtığı bokuda buna yedirmek lazım

1|1
    0|0
  • Bir otobüste hiç mi uyumayan olmaz hiç kimsenin mi dikkatini çekmedi. Enteresan çok enteresan. O adamın kı*ına kazığı sokarak öldürmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Rixelex senin zihnini s î k e y î m

0|1
    0|0
  • Zaten deme kardesim olayi Allah o muavininde otobüsünde belasini versin bugün o haberi yanlislikla sinifi whatsapp grubuna attim kizlar filanda gördü resmen sictikkk ya lanet olsun böyle sereften yoksun insanlara

0|0
    0|0
  • Bıktırdınız hep aynı şeyler

0|0
    0|0
  • Hemen haber sitesine baktım. Okuyamadım bile ya şok oldum resmen. İnanamıyorum böyle insanların olduğuna. Allah belasını versin. Bide serbest bırakılmış. Nerde lan adalet? Nerde lan?

0|0
    0|0
  • Trol yazilmis bir yorum

0|0
    0|0
  • metro turizm mafya ayağı oynarken
    şirket düzeni bulunmazken böyle şeylerin olması normal

0|0
    0|0
  • Ikiside suzme. c.

0|0
    0|0
  • Teftis ve kontrolun onemi birkez daha gorulmus oldu... denetleme heryerde ve herseyde olmalidir... maalesef hala medeniyetten cok uzagiz.

0|0
    0|0
  • Sapıklıkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • kapatsınlar bu şirketi. hakkında yüklü miktarda tazminat davası açılmalı. otobüsleri taşlanmalı...

0|0
    0|0
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz

0|0
    0|0
  • Rezalet binenlerin bir daha o Turizm'i kullanmamaları gerekir.

0|0
    0|0
  • bu haber gerçek olamaz yemin ederim gerçek olamaz

0|0
    0|0
  • İdam olsa keşke idam !!!

0|0
    0|0
  • Yeter durmadan aynı soruyu sormayın artık be soru sormadan önce sorulan sorulara hiçmi bakmıyorsunuz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...