Sende bir çevre gönüllüsü olmaya ne dersin?

4|1
9|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi bildim bileli çevre gönüllüsüyüm zaten! Üniversitede iken de Tema üyesi idim.
    Küçük bir anı: Sene 99, ağustos ayında Gölcük depremi olmuş ben de ekim gibi Kocaeli'ne okumaya gitmişim. Kente şöyle dışarıdan alıcı bir gözle baktığınızda ise ne doğru dürüst bir belediyecilik hizmeti ne de başka bir şey görebilirdiniz. Caddelerde doğru dürüst çöp kutusu bile yok! Çöp kutusunu bırak kentin kendisi zaten moloz, enkaz halinde. Neyse, gün içerisinde ister istemez bisküvidir, çikolatıdır falan alıyorum yiyorum ama dediğim gibi boş ambalajı atacak çöp kutusu yok, belki var ama kimbilir neredeler.. O boş ambalajları bile moloz yığını sokağa fırlatmaz, cebime atar, kaldığım yurda getirirdim. Çünkü sadece yurtta ve kampüs içerisinde çöp kutuları vardı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Öyleyim çok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

0|1
    0|0
  • Şu an ks'yi her açışımda greenpeace reklamı gördüğüm için çevre gönüllüsü olmaktan vazgeçtim..
    http://i.hizliresim.com/qB3r3D.png

0|1
    0|0
    • 9 xperim bundan habersizdim 😊

• @AşkMektubu biliyorum o programı ama her tıkladığımda mail adresiyle şifreyi yazmak bana göre değil.. Reklamla soru iyi denk geldi o yüzden dile getirdim :)

• Şifremi kaydet dersin olur biter 😊 iki yıldır kullanıyorum inan bana chrome opera firefox hikaye. 😊

• Bu videoyu ikinci defa göruyorum bu gece ks de

0|1
    0|0
  • bunu türkiyede insanlara nasıl adepte edeceksiniz ki çok zor bile bile elindeki çöpü sigara izmaritini yere atan insanlardan ne bekliyorsunuz (en basit bir örnek vereyim yaşadığım şehirde bir olimpik havuz var ve inanın buraya normal düzeydeki insanlar degilde daha çok iyi kesim geliyor baktığınız zaman hepsı para varya kendilerini üstün görmekte hal ve tavırlarıyla ama gel gelelım temizlık sıfır ıcecegını ıcıp oldugu yere bırakan arkalarından pısllık yıgıntısı bırakıp gıden bır anlayıs kı onların daha cok dıkkat etmelerı gerek ama cevrecılık paraylada olmuyor işte bunu bu türkıyede bazılarına asla adepte edemezzınız kesınlıkle asla

0|0
    0|0
  • Neden Olmasın

0|1
    0|0
  • Çevre mühendisleri düşünsün

0|1
    0|0
  • begendım :)

0|2
    0|0
  • Ok derim. 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dogrusu.. dikkat etmek lazım buna..
    herkes evinin önünü temizlerse mahalle çok temiz olur sözünü çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Elimden Geleni Yapıyorum. Ama Etkisiz..

0|1
    0|0
  • On numara bir davranış,
    on numara bir video.
    Yaygınlaşır inşallah.

0|1
    0|0
  • Çok net büyük harfle HAYIR !!! ben sadece kendi kapısının önünü süpürenlerdenim.. Herkes benim gibi olsun yeter!!

0|1
    0|0
  • Cevreye işemeyim millet oturuyor

0|1
    0|0
  • Çevreyi hafife alanlar kıçını yıkamayanlardır.

#çevresosyolojisi

0|1
    0|0
  • ben çevre gönüllüsüyüm

0|1
    0|0
  • her tarafa meşe palamutu ekin benim gibi;

0|1
    0|0
  • tamam derim

0|1
    0|0