Gebelik testi nasıl pozitif çıkar?

Erkek arkadaşıma doğum gününde kotu bir saka yapmak istiyorum bunun icin testin pozitif çıkması lazım nasıl yapabilirim..
Oncelikle ev arkadasindan evin anahtarini alip evi suslucem hediyesini ayarlicam pozitif olan testi ve baskasinin ultrason kagitlarini küçük bir kutuya koyucam en son o kutuyu verip actiginda boynuna sarilip baba oluyosun diyicem, tepkisini merak ediyorum ama sundan eminim ki hemen evlenmek isticek tabi o sirada saka oldugunu soylucem

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hamile birinden idrar isticeksin

0|0
    0|0
    • Cevremde hamile biri yok hem nasil isticem sonra saka yapayim derken hamile diye soyleti dolasir

• mm başka çözümü yok sanırım

• ya da internetten pozitif çıkmış bir test resmini indir whatsapptan at

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin hayatın zaten ŞAKA olmuş
    evlenmeden "Bedenini" teslim etmişsin. Kendisine saygısı olmayan, değer vermeyen bir insanın şakası ne olur ki. .
    Not: Yapılan yorumu okumayacagim

0|1
    0|0
  • Kalbine iner be

0|0
    0|0
  • Ben olsam kalpten giderim kesin mnakym

0|0
    0|0
  • kalemle çiz başka yolu yok :/

0|0
    0|0
  • bir erkek idrarı kullanırsanız muhtemelen pozitif cıkacaktır

0|0
    0|0
    • Bunu duymustum denicem 😊

• Allah korusun ya azıcık eglensek fena olmaz hem surekli ayni seyler mi olucak :) sorun su ki biz hic iliskiye bile girmedik ama bir gece icip arkadaslarla ayni evde kalinca beraber uyuduk o gun sarhoştun hatirlamiyosun diyicem 😂😂

• iyi eglenceler insallah şaka kakaya dönmez

• Bence basar tekmeyi seni zikmek için beraber olduğunu anlamış olursun sende iyi fikir :D

0|0
    0|0
    • Biz daha iliskiye girmedik ve onun beni birakmicagindan eminim, sadece bir gece arkadaslarla icip beraber uyumustuk o gun sarhostun hatirlamiyosun diyicem. Hala adam olanlar var bu dünyada merak etme

• Umarım öyledir :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Delirme o mutluluğu yaşayıp sonra yalan demek. Öldür adamı daha iyi

0|1
    0|0
    • Mutluluk...
      Mutluluk,
      Beklenmedik, planlanmamış , tedbirsiz ,
      Güvensiz, mutluluk...

Bunu bir psikoloğa danışmadan yapma zaten kızların çoğunda az çok baba problemleri var, bir yenisini ekleme başkasının kocasına...

• Ayrilik sebebi.

0|0
    0|0
  • Hastaneye hamile birinin yanına git böyle böyle diye anlst yardım ederler belki sana :)

0|0
    0|0
  • umarım şakadan sonra seni öldürmez :D ya da en iyi ihtimal ayrılır snden

0|0
    0|0
    • Deli gibi aşık bir ara ayrildim uzak dur dedim sen beni aldatsan bike vazgecmem diyo yani o sakadan dolayi ayrilcak biri degil ama annesi yok acaba o yüzden bir mutlu olup dunyasini yikmakta istemiyorum ama dogum gununde azicik eglenmekte istiyorum 😂

• öyle biri değilse ve çok alıngan biri de değilse yap o zaman ama sorumluluk bende değil :D

Yükleniyor...