Nefret ettigim kilolu birine bunu yaptim iyi yapmismiyim?

Biri var cok nefrer ediyorum allah belasini versin erkek 18 yasinda liseye gidiyoruz ve baya sisman.
Ben kagida onu cizdim baya kilolu ve uzerine ismini yazdim yaninada zayif birini cizdim srkadasi yani iyi yapmismiyim bide baya kilolu cizdim falan sonra sinif panolarina astim sizce?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Basit

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2. sınıf çocuğu gibi bir hareket.
    Aslında 1. sınıf çocuğu da, o yazmayı bilmiyor sen yazı yazmışsın o yüzden 2. sınıf.

1|0
    0|0
  • Neyse büyüyünce sende utanırsın bu yaptığına 😄 Kafası olmayan bir kız çizip oda senin ismini yazıp panolara assa fena olmaz 😄

0|0
    0|0
    • Niye utanacam? Yani kendj kiloluysa ben napabilirim :D

• Tamamda saçma yani yaptığın şey 😄 Sen ondan nefret ediyosun diye ölücek hali yok adamın ergen seni 😄

• Ergenliği nerde yaptın kardeş?

0|0
    0|0
  • siteden soğuyorum yeminle soğuyorum. öff

1|0
    0|0
  • liselisin

0|0
    0|0
  • Sana bişey yapmadiysa ayıp etmişsin

0|0
    0|0
  • bir şey demiyorum sen onun yerinde olsaydın ne hissederdin

0|0
    0|0
    • Niye

• O benim astigimi bilmiyo
      Herkes okuldsn cikinca astik yarin gorucek

• çocukça yaptığın bence insanların zayıf yanlarıyla dalga geçmek güzel bir şey değil

• neden yaptın

0|0
    0|0
    • Sisman oldugunun farkins varsin diye cunku cok egolu ve kendini bjsey saniyor

• Istersen zayifla onun gibu sisman oldugun halde spor yapmmazlik yapma spor yap usenme

• spor yapıyorumm :) ok atıyorum

• afferin abisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yaş kaç kız senin

0|0
    0|0
  • Karakterin daha oluşmamiş. Olusacagindan da şüphem var.

0|0
    0|0
  • Karsındakinizi laflarınızla ezemediginizde yerin dibine girdiğiniz için ezikçe rezilce dış görünüşünden vurursunuz :)

Yazık sana kim bilir senin tipin nasıl (:

0|0
    0|0
    • Ben dalga gecmedim sadece okadar kilolu oldugu halde egosu kilosundan fazla. Ve resim olarak tam onu cizdim ben kendisi kiloluysa napiyim ayni kiloda cizdim ne var bynda

• Sorun o zate. Sadece su amacla yaptim falan
      deme. Iyi misi sen kendisi kiloluysa napim ne demek simdi? Mala yatma baya baya dalga gecmissin iste

• Ohaa süper intikam ahaashasgajah Baştaki 1 i fazla yazmış olabilir misin :D

0|0
    0|0
    • Hahaha
      Yav biliylorum sacma ama sinirim bozuliyo artik onlar tenfuse ciktiginda hickimse sinifts yokken astik bizim yaptigimkzk bilmiylar :D

• Vay be insanları trollediğini düşünmüştüm. Kimsenin dış görünüşüyle dalga geçme ablacım

• sana ne yaptı

0|0
    0|0
  • Ne kadar nefret etsem de kimsenin dış görünümüyle dalga geçmem..

0|0
    0|0
  • Ergen misin knk 😂

0|0
    0|0
  • Çocuk musunuz ya 😂

0|0
    0|0
  • Senin de cocuguna biri yapinca cevabi bulursun iyi mi kotu mu yapmissin dlye

0|0
    0|0
Yükleniyor...