Benmi cok rahatim yoksa yanlismi yapiyorum?

Gecen seneye kadar cok assaglik kompleksli, ozguvensiz sessiz utangac biri bagirsa ezik gibi kalan ya da takmamis gibi yapip aslinda konusamayan dili tutulan sosyal fobisi olan bir insandim tabi yakinlarima karsi asla oyle degildim ama tanimadigim insanlara ya da samimi olmadiklarima boyleydim. Sonra dusundumki bu hayat boyle gecmiyo hergun sıkınti hergun aglamak falan cunku hergun rezil oluyodum. Kendimi degistirmeye karar verdim gece sabaha kadar dusundum falan o gunden sonra cok rahat oldum dislerim cok kotu ona ragmen guluyorum ya da rezil bir an yasasam kendimi redil etsem aman bu dunya olumlu dunya oluces zaten insanlar bos falan diyip tskmiylorum. Benmi cok rahayim yoksa iyimi yapiyorum. Ormegin biri laf soksa ben ezik kalsam kafaya takmiyorum olucez falan diyorum sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Devam et teyzem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Laf sokana sen de laf sok değişimin güzel olsa da kendini Ezdirme kimse senden üstün değil be unutma kendi ayıplarını kapatmak için başkalarını ezer insanlar kendilerini ezik gördükleri için belli etmek istemezler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cok rahat olsan gizli olmasdin

0|0
    0|0
  • sen rahatsın

0|0
    0|0
  • Bunu nasıl başardın banada söyle aynı durumdayım

0|0
    0|0
    • Hahaja niye

• Pardon yanlis yere olmus
      Bilmiylorum nasil basardigimi sabaha kadar arkadaslarim gsza getirdi falan oyle dusundum

• Bunlari söyleyen arkafaslarin varmış en azindan o kadar da ezik degilmissin benim kadar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...