Yaş Kompleksi Okul Vb?

1 ay önce 20 yaşıma girdim ama nedense bilmiyorum bir yas Kompleksi oluştu sanki artık orta yaşlılığa adam atmış gibi hissediyorum artık evlenme zamanım gelmiş gibi hissediyorum televizyonda vs benim yaşında evlenenleri gorunce ha niyetim evlenmek değil ama kendimi garip hissediyorum üniversite okuyordum bazı nedenlerden bıraktım seneye tekrar hazırlanacağım benim yaşında insanlar bitiriyor üniversiteyi okumasam olmaz okusam yaş geçti sizce 20 yaş gençliğin sonuna doğru mu gidiyor ne yapmam bilemiyorum?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğum psikopat mısın daha 20sin lan manyak ne yaşlanması orta yaş bunalımı 😂😂 37 olan teyzem girmedi o bunalıma kendine gel

0|1
    0|0
    • Neden böyle oldu anlamadim

• Bunların hiçbirisini yapmadım çok motive ettim beni tesekkurler

• Oh sonunda yaa... Silkelen evladım Allah Allah valla yaşlılara yaşlı olduğunu kabullendiremiyorum gençlere genç olduğunu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de var azcık o ya bende 23 oldum şimdiden diyorum ne ara geçti onca sene

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 21 yaşımdayım daha üniversite birinci sınıfım inşallah bu dönem bitince seneye ikinci sınıf olcam

0|0
    0|0
  • Evet sen artık yaşlı birisin. Ve bir an evvel evlenmen lazım...

0|0
    0|0
    • Ya gerçekten mi?

• Sonuçta senin bir kişiligin var. Herkessin her dedigini yaparsan evin yolunu bulamazsın boşver onları...

• Peki sağol

• biz ölelim o zaman hacı abi

0|0
    0|0
Yükleniyor...