Kapalı bayanların saçına bakım yapmasını niye yadırgıyorsunuz?

ben kapalıyım ve saçımla ilgili bir şey yapacağım zaman garip tepkiler alıyorum.
kapalı bayanlarda saçlarına bakım yapabilir. Güneş, rüzgar saçıma değmiyor evet ama benim saçlarım hassas sudan kaynaklı nem dengesi bozulabiliyor.
Ben dışardaki erkeklere saçımı göstermiyorum ama bu kendimede göstermediğim anlamına gelmiyor. Bir bayan sadece çevresindekilere güzel görünmek için mi saçlarını yaptırır? herkesten önce insanın kendisine saygısı olması lazım. Kendinizi aynaya baktığınızda iyi hissetmek için hiç mi bir şey yapmıyorsunuz? Ben neyimde sırf başkaları için kendime bir şeyler yapacağım... böyle düşünen insanların kafasında sorun olmalı.
Benim saçım çok kabarıktı ve bir ara düzleştirici aldım. Tam satın alıyorum kasada duran görevli ''sen kapalısın napıcan bunu'' diye sordu. Evimde süs eşyası olarak kullanıcam.
Şu an saçım uzun ve bunu gören kadınlar ''sen kapalısın niye uzattınki'' diye soruyorlar. Sanki ben saçımı uzattıkça onlardan gidiyormuş gibi saç benim değil mi uzatırım kime ne...
saç bakım ürünlerini inceliyorsunuzdur ve diğer bayanlar garip bir şekilde size bakar...
ben saçımı bir ara boyattım insanların tepkisi ''açılmayı mı düşünüyorsun, kapalısın ne gerek var'' oldu. Ben aynaya bakınca renkli saçlar görmek istiyorum olamaz mı?
Uygun ortamlarda açık halde fotoğraf çekinebiliyorum. İlerde gençlik halime bakmak isticem belki ama insanlar bunuda yadırgıyor. Nasıl bir önyargı varsa ne yaparsan ''kesin sevgilisi var ona göndericek, kesin başkası için yapıyor'' diye düşünülüyor. Bazıları o amaçla yapabilir ama herkesi aynı tutmayın.


0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...