Kapalı bayanların saçına bakım yapmasını niye yadırgıyorsunuz?

ben kapalıyım ve saçımla ilgili bir şey yapacağım zaman garip tepkiler alıyorum.
kapalı bayanlarda saçlarına bakım yapabilir. Güneş, rüzgar saçıma değmiyor evet ama benim saçlarım hassas sudan kaynaklı nem dengesi bozulabiliyor.
Ben dışardaki erkeklere saçımı göstermiyorum ama bu kendimede göstermediğim anlamına gelmiyor. Bir bayan sadece çevresindekilere güzel görünmek için mi saçlarını yaptırır? herkesten önce insanın kendisine saygısı olması lazım. Kendinizi aynaya baktığınızda iyi hissetmek için hiç mi bir şey yapmıyorsunuz? Ben neyimde sırf başkaları için kendime bir şeyler yapacağım... böyle düşünen insanların kafasında sorun olmalı.
Benim saçım çok kabarıktı ve bir ara düzleştirici aldım. Tam satın alıyorum kasada duran görevli ''sen kapalısın napıcan bunu'' diye sordu. Evimde süs eşyası olarak kullanıcam.
Şu an saçım uzun ve bunu gören kadınlar ''sen kapalısın niye uzattınki'' diye soruyorlar. Sanki ben saçımı uzattıkça onlardan gidiyormuş gibi saç benim değil mi uzatırım kime ne...
saç bakım ürünlerini inceliyorsunuzdur ve diğer bayanlar garip bir şekilde size bakar...
ben saçımı bir ara boyattım insanların tepkisi ''açılmayı mı düşünüyorsun, kapalısın ne gerek var'' oldu. Ben aynaya bakınca renkli saçlar görmek istiyorum olamaz mı?
Uygun ortamlarda açık halde fotoğraf çekinebiliyorum. İlerde gençlik halime bakmak isticem belki ama insanlar bunuda yadırgıyor. Nasıl bir önyargı varsa ne yaparsan ''kesin sevgilisi var ona göndericek, kesin başkası için yapıyor'' diye düşünülüyor. Bazıları o amaçla yapabilir ama herkesi aynı tutmayın.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yadırgayan insanlar kendini güzel görmek için değil erkekler için süslenen insanlarla aynı kişiler olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hem evet yapabilirsin sadece kendine güzel görünmek için değil sağlık içinde ayrıca eşin içinde ki evli değilsin belki talibin çıkacak bir gün aç bakayım diyecek seni öyle görmek isteyecek ki bu da dinen normal eee bakımsız saçla mı çıkıcak kız milletin karşısına ya da anasının babasının yanında bakımsız mı olsun

0|0
    0|0
    • ben evlenmicem ama sonuçta o saç benim ölene kadar taşıcam

• öyle ama ben evlenmek için uygun biri değilim ve ya evlenmicem ya da zoraki evlenicem mutlu olmıcam bir seçim yapmam gerekirse kendi kendime olmak daha iyi

• Neden uygun biri değilmişsin

• Yadırgamıyorum, selamlar.

0|0
    0|0
  • kapalilardan banane

0|0
    0|0
  • alakası yok onlar daha sevecenoluyor saece özeline eşine açıyor

0|0
    0|0
  • kapalı birinin bir hayatı yok mu bir evi yok mu onu düşünenler malesef şuursuz insanlar tesettürlüleri karalamaya çalışsan insanlar...

0|0
    0|0
  • kapalı bayanlar az değil ama

0|0
    0|0
    • ben sadece kendimden sorumluyum gerisini ben yönetmiyorum ama

• ben gördüklerimi uyarırımda yapmadığım şeylerden dolayı ben niye suçlu duruma düşeyim?

• iyi akşamlar saygılar

Kızlar Ne Diyor 5

• Katiliyorum. Belki esine guzel gorunmek ister

0|0
    0|0
  • Niye yargılansınlar ki seni sonuçta saç senin saçına bakımda yapabilirsin kapalı olduğu için havasız kalıyor aykırı bir durum değil😌

0|0
    0|0
  • Sen bizim milleti ne dert ediyorsun ya 😄 ciddiye alınacak millet değiliz

0|0
    0|0
  • ya boşver arkadaş. Onlar anlamazlar takma ya.

0|0
    0|0
  • yadırgamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...