Bugün okulda bir çocuk bana seni skerim dedi bende babam ve abim olmadığı için internette tanıştığım kişiye söyledim?

Normalde edilen küfürlere tepkisiz kalırım ama gıcık olduğum bir insan olduğu için bunuda diyince iyice sinirlendim. Söylediğim kişi ise rus asıllı biri ve Türkiyede yaşıyor, dört senedir yakın arkadaşız imvu diye bir oyunda tanışıp skypeden konuşuyoruz daha geçen sene buluştuk toplamda iki kez buluştuk. Okuluna geleceğim beni engellemeye çalışırsan seninde canını yakarım dedi bende sakın gelme diyince dahada sinirlendi kapat lan telefonu diye bağırdı bana. Sizce hatamı yaptı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen biraz hak eden tiplere benziyorsun, ortalık karıştıran aslında daha fazlasını hak eden tipler. HİÇBİR ERKEK durduk yere seni severim demez çünkü.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• az daha konuşsan oda küfür edecekmiş :))

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Seni sahipsiz mi buldular kardeş.

2|0
    0|0
  • Niye öyle soyledi

0|0
    0|0
  • Ya boş ver

0|0
    0|0
  • İmvuyu kullanan var mı hala

0|0
    0|0
  • Evet yanlis yapmissin. Basina bela olur o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bırak gelsin sı*sın azına o p*çin. Hem seni görür hem de kimse sahipsiz olmadığını anlar. O kardeşim. Kim oluyorda sana küfredebiliyor ben olsam direk dalardım. bir işe karışma derim.

0|0
    0|0
  • Elin adamını mevzularınıza ne karıştırırsınız anlamam. Belki de senin yüzünden başları belaya girecek. Niye söyleme gereği duydun ki o okuldaki çocuk istediği kadar havlasın dursun

0|0
    0|0
  • Yanlış sonuçta onu da o kadar iyi tanimiyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...