Arkadaşlariniz sahte mi sizin de?

Üniversite 3. sinifim arkadaslar falan var ama mutsuzum sahteler herkes kendi cikarini düşünüyor. resmen ders arkadasligi bizimkisi. sizin de öyle mi?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet.. Arkadaşlar hep sahtedir zaten.. Eskilerde " Tanıdık, Tanıdığım" denilene günümüzde " Arkadaş" deniyor.
    " Dost " edinmeye bakacaksın ve sayısı 5'i geçmemeli..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite okurken sınıfımdan sadece bir kişiyle arkadaştım onunla da aynı yurttaydık baya da mesafeliydik. Üniversite ortamı çıkar ortamıdır aksini görmedim ne kadar uzak olursan o kadar mutlu olursun.

0|0
    0|0
    • Çok mutsuzum ya mezun olsam da kurtulsam diyorum gülüp egleniyoruz ancak o kadar

• ya ne rahatligi bölümüm cok ağır yildim iyice

• Bölümdem bahsetmiyorum benim de öyleydi ama iş hayatı kadar sıkıcı değil, arıyor insan o günleri. En azından ben bugün gitmiyorum diyorsun yatıp uyuyorsun iş hayatında öyle bir şey yok. Bu bile büyük bir fark.

Erkekler Ne Diyor 12

• hayır tabisi

0|0
    0|0
  • Sahte olanlar var tabi.

0|0
    0|0
  • sahteee

0|0
    0|0
  • hayır değiller

0|0
    0|0
  • Aynen dünya öyle olmuş menfaat dünyası

0|0
    0|0
  • Arkadaş var sayılı onlarla her şeyimi paylaşırım ama mesafeliyim herkese karşı 3 5 tane o. rs vardı onları da sildim defterden

0|0
    0|0
  • Hepsi sahte yolunda as

0|0
    0|0
  • Anasını sattımın üniversitesi böyleymiş ben de yeni anladım liseyi mumla arıyorum

0|0
    0|0
  • İlk okulda ; Konusmayi
    Orta okulda ; Arkadasligi
    Universite'de ; Cikarciligi, ogrenirsin.

0|0
    0|0
  • Benim arkadasım yoktur işim bitince hepsine çakıyorum tekmeyi

0|0
    0|0
  • Ay aynen ya derdimi herkesle paylasamam asla

0|0
    0|0
  • üniversitenin geneli öyle ya hele selçuk üni si çoğunluğu berbat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen yararlarndan çok zrarakad vaf vana

0|0
    0|0
  • Bir çoğu öyle 3 4 tanesi gerçek arkadaşlarım üniversite ortamı böyledir canım yüzüne gülerler paranı yemek için iyi olurlar sonra muhattap olmazlar.

0|0
    0|0
    • 3 4 iyiymis yine senin. benim belki bir tanedir o da çıkarsa

• 3 üncü yılımda 3 4 tane iyi samimi gerçek dost edinebildim ilk yıllarımda resmen hepsi oyuncu tiplermişti :D

• ben Şu an da dost edinemedim bıktım hepsinden sirf mecbutiyetten takiliyo insan

• Yok bizimkiler can ciğerler, bitaneler

0|0
    0|0
  • hiçbiri gerçek arkadaş değil

0|0
    0|0
  • 5 senedir uzayan öğrencilik hayatımda sevgililerimde dahil 1 tane düzgün aklı başında insan tanımadım. yani bu konuda yalnız değilsin çok şaşırma. sende onlara rol yap. nasıllarsa öyle davran ya da hiç umursama ama o zamanda yalnız kalırsın.

0|0
    0|0
    • zaten herkes birnirine oynaya oynaya bu haldeyiz ya. yalnız kalmamak icin takılıyorum tatil olunca konusmak istiyor muyum hayir demek ki bir anlam ifade etmiyolar yasamimda

• Aynen herkes iki yüzlü olmuş yuzune guluyor arkadan iş çeviriyor 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...