Adaletsizliğe kurban gittim. İnsanlar neden bu kadar şerefsiz?

Hoca okula bile uğramayan, ödev yapmayan adamı geçirdi. Ben sırf sessizim diye bıraktı. Onun adaletsizliği yüzünden dönemim uzadı. Zaten nefret ediyorum mesleği hiç sevmiyorum ama buna rağmen emek veriyorum. Dersine geldim sürekli, stajına gittim, çocuk gibi 3 tane resim defterine ödev yapıp verdim. Yazık değil mi bana? Sırf yağcı değilim, içine kapanığım, oturup onu dinliyorum diye bana haksızlık yaptı. Ne demeli ne yapmalı şimdi? Beddua mı edeyim gidip hakaret mi edeyim ne yapayım? Geçirdiği adamların da durumu iyi. Kalsalar bile yaz okuluna giderler. Benim öyle bir lüksüm de yok. İnsanlar neden bu kadar şerefsiz?

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu böyle ne yaparsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayat herkese eşit değil malesef, yalakları seven kişiler yalaklığı yapanlardan daha iğrenç :/

0|0
    0|0
    • Senenin başından beri sessizim diye benimle uğraşıyor. Konuşmuyorum diye üstüme gelip duruyor. Konuşsam ne olacaksa sanki. Anlat git işte ne istiyorsun benden kadın!

• Ben onlar gibi olmak istemiyorum. Sessiz kalmak istiyorum. Kendi dünyamda yaşamak istiyorum. Ruhum da hep çocuk kalsın, büyümesin istiyorum. :(

• İnsanları tanıyorsam eğer o kendi kurduğun Dünya'nın içine etmeye çalışırlar, o yüzden dolayı o Dünya'yı hep saklı tut :) Senin gizli huzur mekanın şeklinde kalsın bu Dünya'nın yozlaşmasından uzakta biryer, dışarıda da pasif durma, diğerleri gibi ol demiyorum ama kendi düşüncelerini kişiliğini de insanlara hissettirmekten vazgeçme :) Ben burada saksı değilim de, hakkını savun yani :) En önemlisi seni böyle bunalıma sokmalarına izin verme gelecekte :) Onlar yalak mı? Sende sivri ol, sert ol yani :)

• heryerde var haksızlık

0|0
    0|0
  • Durumunu hem idareye hemde bimere yaz

0|0
    0|0
  • meslek ne

0|0
    0|0
  • vericen bir dilekçe kağıdına baktıracan

0|0
    0|0
  • Sen çizgini bozma

0|0
    0|0
  • Bişe olmaz takma kafana

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...