KIZLARR SİZ BU DURUMU NASIL ANLARSINIZ?

Sevdiğim kız ile kankalarımız beraber konuşuyorduk. Neyse işte bu hoşlandığım kızdan hoşlanan başka biri var. Bu çocuk sevdiğim kıza bakıyordu bende kıza dedim ki (kızla şu an kankayız) "duvarın orayo geçsene"dedim. Diğer kızlar ooooo felan yaptı sevdiğim kızda "aşk olsun dedi". Sonra ben kıza trip attım biraz durum anlaşılmasın diye. Sonra okul çıkşı "o konu hakkında sorun yok dedim". O da saçmalma knk dedi sizce anlamış mıdr?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kanka dediyse anlamıştır ama arkadaşlığınıza zarar vermemek için anladığını belli etmiyordur

0|0
    0|0
    • Knk dedimi tam hatırlamıyorum. Ama saçmalama ya dedi onu hatırlıyorum. Bir de knk demişse nasıl anlamış oluyor ne alaka

• Ön yargıdan değil tanıdığım ve gördüğüm kişilerden böyle bir genelleme yapmak çok kolay. Çoğu kız sanki aynı bir kalıptan çıkmış gibi. Sürekli erkekleri aşağılayıp kadınları sürekli daha zekiymiş gibi bir algı var kadınlar da. Her cinste de zeki vey daha zeki kişiler vardır. Neden böyle düşünüyor kadınlar. İkinci olarak erkekler duygusal değil algısı. Nasıl böyle düşünebiliyorsunuz. Ve ayrıca kadınlar daha duygusal erkekler duygusuz olsa bile bu iyi bir şeydir. Çünkü çocuk/yavru sevgisi veya eşe sahip olma duygusu içgüdüsel bir şeydir ve bu hayvanlar da da vardır. Bu bir üstünlük değil karakter olarak üstünlük önemlidir.
      (Ben kadınlarla ilgili son zamandaki düşüncelerimi tartışmaya ihtiyiacım var. O yüzden kişisel değil)

• Sen nasıl kadınlarla ilgili algılara etrafındaki kişiler yoluyla ulaşıyorsan, biz de etrafımızdaki erkeklere bakarak erkekler hakkında bazı algılara ulaşıyoruz. Ör: Erkekler duygusal değil vs. Bunun kendimizi üstün görmekle veya sizi küçük görmekle veya dünyanın merkezindeymişiz gibi davranmakla pek bir alakası yok gibi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...