Biz bu sene başka yere taşındık ve taşındığımız gibi son senem olduğu için dedim baloya gidicem. Annem de okuldan önce tamam Dedi. Sonra babam bacağını kırdı hafta cuma balo var anneme diyorum kendim gidebilirim hem akrabalarımızda var birgün kalıp gelirim çok istiyorum biliyorsun dedim biliyorum ama zor dönemler geçiriyoruz tek göndermez baban seni Dedi. Babam bacağını kırdı diye bende mi kırmak zorundayım? Tamam acısını çok iyi anlıyorum fakat hayatımda ilk ve son olacak partiyi kaçıracağım. Napmam lazım? Anneme dayım götürsün dedim. Diyor uğraşmaz senle. Dayım sonuna kadar uğraşır asıl. Anneannem ise bekle haftaya kadar baban iyileşir Dedi. Babam da tabi Can'ım Dedi. Geçen hafta. İyileşirse babam götücek. Arkadaşlarım ise ümidi kesmememi söylüyorlar. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Herşey için sağ olun anneannem beraber giderileceğimizi söykedi babam da onayladı sorun çözüldü Allahıma bin şükürler olsun

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim balım yaklaşık 58 dk önce başladı ve ben babam göndermediğim için burda dağ başında mahsur vaziyette çekirdek çıtlayıp hüsnü şenlendiriçi dinleyerek depresyona giriyorum. Aynı dramı yaşamak istemiyorsan bir şekilde hallet derim çünkü ben önümüzdeki 18 yıl boyunca babamın başının etini yiyeceğim için kendimi hazırlıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...