Metro Turizm'de yaşanan olayı gördünüz mü?

İlk defa bir soruyu midem bulanarak soruyorum ve ALINTI YAPIYORUM arkadaşlar, olay benim veya benim tanıdığım birinin başından geçmedi, doğruluğunu bilemem ama inanmadım dersem yalan olur. Artık bu ülkeden her şeyi bekliyorum.

Neyse olayı şuradan okuyabilirsiniz:

https://eksisozluk.com/uyuyan-yolcunun-suratina-bosalan-metro-muavini--5116345

Güncellemeler:
Olay doğruymuş arkadaşlar:
t24.com.tr/.../eksi-sozluk-yazari-yazdi-metro-turizm-muavini-yolcunun-ustune-bosaldi,342118

Yani otobüste de uyuyamayacaz artık sanırım, sapkın adamlar ya. İnsan demeye utanıyorum böylelerine.
İşte Türkiye farkı, yapan arkadaş hemen serbest bırakılmış. Metro'nun da zaten kimlerin elinde olduğunu çok iyi biliyoruz.

www.cumhuriyet.com.tr/.../...erbest_birakildi.html

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• gördüm ve şaşırmadım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Siz yazınca gördüm... Olayın iğrençliği hakkında mı yazsam, diğer şekillerde mi bir şeyler yazsam bilemedim şimdi. Umarım en ağır şekilde cezasını çeker diyeceğim de, pek inancım yok ne yazık ki. O kıza üzüldüm yalnızca. Umarım biran önce kendine gelebilir.

Olayın doğruluğu konusunda da, evet, metro turizm yönetim kurulu başkanı da onaylamış. Buyrun linki:
    t24.com.tr/.../eksi-sozluk-yazari-yazdi-metro-turizm-muavini-yolcunun-ustune-bosaldi,342118

0|1
    0|0
  • İlk paylaşıldığı an okumuştum. Ayrıca olay doğru, Metro Turizm kabul etti olduğunu.

0|1
    0|0
  • Biraz önce okudum haberi ve şok oldum. Metro Turizm'in kural tanımaz hareketleri olduğunu biliyordum ama bu kadar ileri gideceklerini düşünmemiştim. Firmaya çok ciddi bir ceza gelmesi gerekiyor. En azından caydırıcılık açısından örnek olur.

0|1
    0|0
  • kardeşim ben bu ülkede bunu yapan şerefsizleri beklerim... o kadar cinsel olay yaşanırken bu olmasa zaten eksik oluruz... ve Metro Truzim oldum olalı sert ve şerefsizlerindir ben başından beri sevmem... Ayrıca umarım p** gerektiği cezayı alır... zorla sinirlendirip ağzımı bozduruyorlar...

0|1
    0|0
    • Serbest bırakılmış adam.

• Aynen öyle :)

• ama kızcağızın... psikolojisini kimler düşünüyor kim o kızı düzeltecek geri embesil... hep s.. hikayeleri okuyup onlara kanıp cesaret alan salaklar...

• Kapatsinlar artık

0|1
    0|0
  • Oha a mk.

0|1
    0|0
  • Oha yani...

0|1
    0|0
  • Hiç sorma.. Ülke artık error veriyor.

0|1
    0|0