Arkadaşlar 2. el Motor alırken nasıl yapılıyor? Lütfen yardıma ihtiyacım var Yardım edermisiniz?

Arkadaşlar 2. el motor alıcam diyelim şimdi adamla konuştuk buluşcaz ondan sonra nabıyoruz? kendi aramızdamı hallediyoruz yoksa noterdi şuydu buydu felan yapıcakmıyız? İlk defa alıcamda

Güncellemeler:
hadi be
? arkadaşlar

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Su motoruysa notere gitmene gerek yok :)

0|1
    0|0
    • kardeşim ilk defa alcaz ya dalga geçme :D ben anlamam öyle alım satım noter işlerinden

• peki bu notere kaç para ödüyoruz , işi ne kadar sürer 2. soruysa makbuz ile ruhsat veriyorlar sadece bu ikisi değilmi ruhsat haricinde bir tek makbuz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Motoru aldigin zaman önce motorcuya götürüp yag yakiyormu motorunda bir sikinti var mi baktir ardından noterden satisini alirsin zaten vergi borcu muayenesi yoksa satisini alamazsin mesaj at istanbuldaysan ayarlayalim bir motor

0|1
    0|0
    • Yok şimdi almıcam ama yaza düşünüyorum 1-2 ay sonra yani kardeşim ilk adamla buluşcaz motoru satan kişiyle onda sonra adam belki herşeyi tam diyor yinede gittik diyelim tamirciye götürüp baktırcaz biyerinde bişey var mı diye ondan sonra hiçbirşeyi yoksa muaynesi felan yoksa sorun olurmuki? ben ondan muayne parasını alırım o zaman? ben yaptırırım aynı şey değilmi

• Reis noterden alamazsin

• Peki nerden alıcaz kardeşim pek bilgim yok acemiyim kusura bakma çok cahilsem

• Ruhsatı olan her şey noterde satışı yapılır

0|1
    0|0
  • bakkaldan sakızmı alıyon heralde notere gidecen
    orda borcu harcı var mı yok mu
    maliyeden de baktır.
    borcu var mı yok mu üstüne kredi filan alınmışmı vs

0|1
    0|0
    • :D o zaman motoru satan kişiyle notere gideceğiz ondan sonra motoru üstüme yaptırcaz değilmi

• yanlışın var..

• Yok gerçekten 18 yaş altında ruhsatı var motorun kendi üzerine

Yükleniyor...