Müslüman birisi eşcinsel olabilir mi?

Ben dinime bağlı tesettürlü bir bayanım elimden geldiğince bütün dini görevlerimi yerine getirmeye çalışıyorum fakat kendimden utanıyorum çünkü hemcinslerimden hoşlanıyorum çok günah olduğunu biliyorum ama nefsime hakim olamıyorum ne yapmalıyım?

0|1
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• mesele zaten nefise hakim olmakta.
    bu dünya imtihan dünyasıdır ve ALLAH KİMSEYE KALDIRAMAYACAĞI YÜKÜ VERMEZZZZ.

Zaaf sahibi olmak teslim olmayı gerektirmez. İnsan cinsellikle ilgili kapıldığı duygulardan dolayı mesul olmaz. Ancak bunları fiiliyata dönüştürürse mesul olur.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir ayet. vardi tam hatirlamiyorum ama şöyle diyordu sanırım; hoşlanabilirsin ilgide duyabilirsin ama bunu aciga vurur soylersen lut kavmi gibi helak olursun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• obsesyon diye birşey duydun mu arkadaşım bir aralar psikoloji forumlarında takılıyordum orada birkaç erkegin hayatı boyunca kızlardan zevk almasına rağmen arasıra aklı erkeklere kaydıgını ama bu durumu iyi bir psikolojik destek alarak hallettiklerini yazmışlardı konu obsesyon olunca insan kendini kaybedicek gibi oluyor ama istemiyorsan yapmazsın istekler oynaktır dizginlenebilir gücün sende olduğunu ve onu istedigin gibi kullanabilicegini bil yeter umarım yardımcı olmuşumdur

0|0
    0|0
  • recep ihsan ismiyle bu sorunu bir arat youtubede falan bakalım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır asla olamaz. Müslüman birine herşey yasak. hatta senin ne işin var burda? gidip Kur'an okusana. 😊

0|0
    0|0
  • Hissettiğin şeyden suçlu hissetme, mesul değilsin zaten. Fiile dökersen günah

0|0
    0|0
  • Anne-babana sor adak adamışlar mı hiç ya da sen adadın mı? bu soruyu neden sorduğumu sonra detaylı anlatırım

0|0
    0|0
    • Ban söylesene özelden neden sordun?

• 50 tane koyun yerinede getirdiler.

• @DüşünürKişi 50 koyun mu ilk defa bu kadar fazla adak adandığını duydum ama yerine getirmişler yerine getirmeselerdi vücudunun bel kısmına yerleşirdi adağı yerin getirirken niyetini doğru yapmakta önemli

• Muslumansan nefsine hakim olacaksın bunun farkında olman lazım zor bir durumdasın.

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Tesettürlüsün. Dinine bağlısın ve Eşcinsel olmak istiyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

0|0
    0|0
    • Ben istemiyorum çok zaman eşcinsel olduğumu kabul etmedim ama dayanamıyorum artık kimse de bilmiyor zaten hiç ilişkim olmadı ama hislerimi anlatamam :(

• Doktora git. Psikologa git çözüm bulurlar. Burdan pek çözüm çıkmaz bence

• oluyorrr

0|0
    0|0
  • Erkeklere bak sen boşver 😂

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • vucut hormonlarıyla alakalı bir durum eş cinsellik sanıyorum

0|0
    0|0
  • Benzer durumda olan bir tanıdığım 34 yaşında gay olduğunu kabullendi ancak

0|0
    0|0
  • Nefsini tutmak nefesini tutmaktan zordur bunu başarmak kolay değil sabir diliyorum sana

0|0
    0|0
  • Sevis

0|0
    0|0
  • Ateistler Allah'a inanır mı? Babam böyle kek yapmayı nerden öğrendi?

0|0
    0|0
  • niye olmasın ki

0|0
    0|0
  • eşcinsellik tercih değildir
    yaratılıştandır

0|0
    0|0
  • Değişik bir durum

0|0
    0|0
  • Müslümansa eş cinsel olamaz, eş cinsel se Müslüman olamaz,

0|0
    0|0
  • psikolojik tedavi iyi gelir yakın çevremde vardı senin gibi biri böyle çözdü...

0|0
    0|0
  • Sabret. Sabır her şeyin olduğu gibi senin derdinin de ilacıdır.

0|0
    0|0
  • Müslüman birisi de eşcinsel olabilir bu insanın kontrolünde olan bir şey değil. Dinen uygun değil ancak insanın doğası bu kitabı hazırlayanlar da eşcinsellerden rahatsızmış belli :)

0|0
    0|0
  • Seni tanısam keske

0|0
    0|0
  • Sevismediysen hakim olabiliyorsun

0|0
    0|0
  • eşcinsel olmak haram işlersen günahkar olursun ama yine müslüman olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşam senin yaşamın eğer kabul edemiyor isen eşcinsel olduğunu kabul et ve bunun sonuçlarını da kabul et ahirette kimse mükemmel müslüman değil unutma

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • Olmak zorundasin

0|0
    0|0
  • Erkek varken kadını napıyım ıyy

0|0
    0|0
  • Erkeklere bak :D

0|0
    0|0
  • böyle olmayı kendinmi seçtin yoksa hepmi vardı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...