Ailevi bir mesele ve bir fikre ihtiyacım var detay?

Annemle babam ayrı bana hep babam Baktı yazları annemle kalıyordum üvey annemle 2 senedir anlaşamıyoruz bu senede okulum bitiyor ya dgs yapcam ya da annemin yanına gitcem yoksa kadinla kanlı bıçaklı olcaz artık konuşmuyoruz bile bana gıcıklık yapıyor bende ona yapıyorum sizce babam üzülür mü sebepsiz yere gözlerim doluyor aklıma gelince piskoloji için ilaç tavsiyeniz filan var mı üzülüyorum ama doğru olan da bu belki bir daha hiç görüşmüyor babamla ve üvey kardeşlerim küçük zamanla unutucaklar beni hiç tanımamış gibi

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde bulunduğun durum epey karmaşık. Üvey anne hiçbir zaman gerçek annenin yerini tutmaz. Antidepresan ilaçları tavsiye edebilirim. Fakat küçük dozdakileri kullanman lazım. Antidepresan ilaçların yan etkisi olduğunuda hatırlatmam gerekir. Bu yüzden hiç kullanmadım. Psikiyatriye gitsen antidepresan ilacı yazar büyük ihtimalle. Ben kendi kendimi motive ederek psikolojimi düzeltiyorum. Başkasına ihtiyaç duymuyorum zorluklar karşısında. Her insanın yapısı farklı. Baban sen ile üvey annen arasında kalacaktır. Boşanmalarda olan hep çocuklara oluyor. :( Güçlü olmalısın bu süreçte. Baban sana önem veriyorsa annenle kalsan bile seni düşünür. Üvey annenin olumsuz düşünceleri babanı etkilemez inşallah.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• peki neden böyle yapıyor hiç konuştun mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• babanla kalsan sana iyimi davranacak yani babanın yeni eşi
    bu sefer annen üzülecek o senin annen annenide ihmal etme

0|0
    0|0
  • tamam üvey ler için olabilir ama babam öz evlanıdını sebepsiz gidişi belki üvey anneni boşayabilir eğer seni çok seviyorsa aslına bakarsan şimdi babanla konuşsan eğer biraz sert bir adamsa olayı anlatsan belki kadınla tartışır bu sefer daha çok kapışırsınız bence babana söylemeden çözebilirsen çöz eğer üvey annen çazgır değilse sağlıkçıyım ilaç tedavileri var tabi ama önce doğal yoldan bence yanılıyormuyum?

0|0
    0|0
    • Baya bir mücadele verdim babam da biliyor her şeyi baya bir harp halı oluyor evde herkes mutsuz kadın karaktersiz teki babam Benim tarafımda ama 0 huzur yani artık kaldıramıyorum :(

• 2 senelik okul bitiyor işte bu donem

• kendi ayaklarının üzerinde dururdun peki öz annen evlimi onun yanında kalıcam demişsin

• Uzulur de git annenin yanina sen

0|0
    0|0
  • Daha iyi olacağını düşünüyosan annenin yaninda kalmayı dene ya da kendi hayatini kurmaya calis

0|0
    0|0
  • bence sen biraz arayı uzak tut. git yaz boyu annenin yanına

0|0
    0|0
  • eeeee napalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Afedersin de ailen seni düşünmemiş sen neden dusunuyorsun ben olsam durmazdim ne üvey kardeşi ya banane derdim o kadının veletleri bosversene

0|1
    0|0
Yükleniyor...