Fikir verir misiniz?

Olayı anlatıyım önce. Ben iki yakın arkadışımla okul çıkışı eve doğru gidiyodum. Sonra yanımda çki erkek olan yakın arkadaşıma önde arkadaşlarıyla yürüyen bir kız sataşıyodu. Bende sinir oluyodum. Herneyse bugünde öyle yaptı sonra kendi arkadaşlarının yanına gitti konuşurlarken ben bunun bir cümlesini sessizce yanımdakilere taklit ettim fare sesi gibi (: bu da duydu. Yanıma bir sinirle geldi. Zaten sinirliyim sana patlmıyım. Saçını başını yolıcam dedi sıradan çirkef kızlar gibi... Sonra bende hı hı deyip güldüm geçip gittim az ileride önümüzdeydiler birden durdular. Bizde onların yanından geçerken kız bana tırsak dedi bende yapmacık bir şekilde ha ha ha dedim sonra bu yarın görüşücez filan dedi bende görüşürüz dedim. Olay bu. Ve buladar minik bişey. Şimdi ben daha önce çenemi bitürlü tutamadığım ve bana söylenen bişeye susamadığım için başıma bir sürü sözlü ve büyük kavgalar geldi ama şimdi bu kızlar okukda belalı biraz. Biraz değil baya. Napmalıyım sizce. Asla kavga edemem. Yardım?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• velinle git okula

0|0
    0|0
    • Ya okadar küçük bir sebepten velimle okula gitmem ya. Daha önce neler atlattım anneme söylemedim bunu da söylemem yani

• Sağol ya :)

• rica ederim hanımefendı. sen sordun biz cevap verdik. büyütme bu kadar :D

• kavga etmeyi öğrenmen lazım belki de,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...