Karşındakini düşünmek arkadaşlığın parçası değil midir?

3-4 senelik buse diye bir arkadaşım var. dersanede tanışmıştık çok ani tepkileri ve konuşma tarzı var hocalar bile hayretle bakıyolardı onunla lisede aynı sınıfa düştük benden başka kimseyi tanımadığını benimle oturmak istediğini söyledi başka arkadaşıma sözüm vardı ama hallettim bir şekilde. başta aramız gerçekten iyiydi değişik hareketlerine bile gülüp geçiyordum ama bencilliğini veya kıskançlığını görememişim bir şekilde veya yeni huy olmuş onda. kendisinden başka kimseyi düşünmüyor. beni bile. ama en iyi arkadaşın kim diye sorarlarsa da beni söylüyor. herkes bizim çok yakın olduğumuzu sanıyor ama öyle değil. örneğin birinin çantası yere düşüyor ve o üstüne basıp geçiyor bikaç kere uyardım neden böyle yapıyosun falan dedim nasıl olsa benim çantam değil neden onu düşüniyim hem sana göre kötü bişey olabilir ama belki benim için kötü değildir dedi. bir arkadaşı sınava çalıştırıyordum neden çalıştırdın şimdi benden yüksek alcak dedi kimsenin iyiliğini istemiyor. o tüm derslerde benden yüksek bir tek almancayla ingilizcede ondan yüksek aldım benimle 1 hafta konuşmadı. sürekli saçlarını savuruyor ağzıma yüzüme giriyor söyledim kaç kere inadına yapar gibi devam ediyor ve bunun gibi daha bir sürü şey. her seferinde ciddi ciddi söylüyorum ama en son bana "seni dinlicek kadar taktığımı mı düşünüyosun" dedi. onu sevmesem bile üzüldüm ya. kendimi değersiz hissettim. beni kırdığında ne özür diliyor ne de kendini savunacak bir şey söylüyor. ben mi çok kırılganım? ne yapmam lazım? yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle hakli

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak dur derim böylesi arkadaş değil anca başa bela olur tez elden çıkar hayatindan

0|0
    0|0
    • çok haklısın onunla konuşmayı kesmek istediğimi söylesem beni takmaz belki bir iki atar yapar trip yapar ama diyemem çünkü aynı sınıftayız şimdi laf yapar falan bir de onları hiç çekemicem

• Bnmde vrdi böyle bir arkadaş aynı tip smdi konuşmuyoruz bnde snin gbi uyardım flan güldü geçti bnde uzaklaşmaya bsladim kızlarla arami bozdu brz yalnız kaldım ama onun ne mal olduğunu anlayınca hpsi sözume geldi

Yükleniyor...