ulan çarşıda merdivenden düşmüş acı çekiyor millet başına toplanmış akıl veriyor. Kimi diyor yuru Kimi ayağa kalk. lan dingil kız acı çekiyor yürüyecek derman yok. hemen mudahele ettim kimseye dokundurmadim ambulans aradım gönderdim. ulan nasıl bir ülke olduk yazıklar olsun sizin insanlığıniza.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• çok doğru söylüyosun geçen gün pencereden bakınıyodum bizim evin önünde garaj var bir baktım bir adam yerde yatıyodu yani bişey olduğu çok belli herkes yanından geçiyodu amca sana noldu diyen bile yoktu abim hemen yanına gidip ambulansı aradı kimse kendinden başkasını düşünmüyo ne olacak böyle bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Lanet ettim bugün işte. ya kız elini kıpırdatamıyor, diyorlar ki kalk yürü ileri git. lan sığır kız acılar içinde kıvranıyor hayvan. olaya müdale ettim de kızı ambulansa bindirip gönderdim.

• en doğru olanını yapmışsın insanlık görmüşlerdir

• İçim rahat vicdanım sızlamıyor en azında. Ambulans gelene kadar kimseyi dokundurmadım başında bekledim ambulans geldi alıp götürdüler öyle gittim.

En İyi Erkek Görüşü

• hele gülenide vardır. İnsanlık var ama bazıları nasip almamış

0|2
    0|0
    • Hocam valla lanet ettim aynı oksijeni aldigim icin

• Kendilerine deesek nasıl olurlar düşünseler. Canı acıyo ki kalkamıyo. Düzelen değil böyleleri

• sinir oldum bir de kuru kalabalık kızın etrafında nefes aldırmıyorlar mal mal bakıp akıl veriyorlar ve yanlış akıl veriyorlar, kızın sakat kalması söz konusu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin ulkenin gidisati kotu ama iyi bir davranis sergilemissin

0|1
    0|0
  • Kro ya cono tam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...