Bir zamanlar çocuktuk, peki ya şimdi neyiz?

Evet, geçmiş geçmişte kaldı dediğinizi duyar gibiyim ama hangimiz eski günleri, eski samimiyeti, güler yüzlü neşeli günleri daha doğrusu çocukluk yıllarını özlemiyorki...

80'li ve 90'lı yılları yaşayanlar iyi hatırlar seçenek pek yok ama insanlık adına çok şey vardı. Şimdilerde ise insanlar oyuncu, düzenbaz, bencil, sadece kendi kurallarına göre oynayan birer yaratık oldular. Bu durum günümüzün şarkılarına ve filmlerine hatta hatta reklam filmlerine dahi yansımakta...

Günlük hayatta bile insanlar birbirlerinden nefret eder duruma geldi. Düşmanımın düşmanı benim dostumdur takılanlarıda es geçmemek lazım tabi... (bu durumu karşı taraf tarafından çok yaşıyorum iyi bilirim)

Uzun lafın kısası kendisini bilenin ne karakteri değişir nede görüşleri, sabittir ve yerine tam olarak oturmuştur. Her zaman şunu derim; Doğruyu eğri, eğriyi doğru yapamazsın...

Güncellemeler:
Güncel
Güncel...

0|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki bugünleri bile bir 20 sene sonra aynen dediğin gibi yad edicez özleyeceğiz kimse bilemez

0|1
    0|0
    • Maziden biri diyorum ben kendim için her daim genç ama geçmişe özlemim asla bitmeyecek... Bir zaman makinesi icat edilse son yolcusu dahi olacaksın deseler yolculuk yapmak isterdim...

• Konunun cevabı bir nevi sen oldun bilmem farkındamısın 24 saat sonrasını bekliyorum... Hayırlı olsun...

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 18

• Ergen sayılıyorum.

0|3
    0|0
    • Kendime göre konular açasım geldi bugün, ergen kelimesini sevmem yetişkin değilim desen daha kibar olur... Büyüdüğün zamanda olgun bir bireyim demeyi unutma...

• Ben yetişkin değilim desem de insanlar yinede ergen olarak yorumluyorlar. O yüzden söyledim.
      Bazen olgun olduğumu idda eden de oluyor ama
      en iyisi ergen demek diye düşündüm.
      Tamam birdahakine öyle söylerim unutmam😂

• buyuyen yasim sadece galiba ben hala cocuk :l

0|1
    0|0
    • Yorum yap yerine yanlışlıkla eig'e bastım hayırdır inşallah... Asıl konuya gelecek olursak; çocuksun ama yaşın büyüyor 6 sene sonra o moddan çıkarsın bu günleri iyi hatırlarsın...

• Bazen yaşlandığımı hissediyorum ama o içimde ki büyümeyen küçük kız😒

0|1
    0|0
  • Hayattan çok şey öğrenmiş ve hale öğrenmeye devam eden bireyleriz. Bir çok hata yapıp o hatanlardan dersimizi alıp gün geçtikçe büyümeye devam eden bireyleriz.

0|1
    0|0
  • Ben şimdi de çocuk gibiyim yani çocuk ruhluyum

0|2
    0|0
    • Ne diyebilirimki... Supersin diyeyim... :P

• Kendime göre yaşarım insanlar umrumda değil olmadıda hiçbir zaman ama ya sen hahahaha şaka şaka ben kaçtım hadin. Başka soruda denk gelirsek görüşürüz... Hayırlı akşamlar...

• Hayırlı akşamlar Kanka

• Ruhum hep çocuk kaldı, sadece yaş büyüdü.. Halen kimsenin yalan söyleyemeyeceğini düşünüyorum, kötülük yapamıyorum, düşmanımda olsa doğruyolu göstermek istiyorum. Bazen kendime çok kızıyorum fakat değişmiyor işte

0|1
    0|0
  • Genç bireyiz :)

0|1
    0|0
  • Genciz 😂

0|1
    0|0
  • Yetişkin olmaya çalışıyoruz :D

0|1
    0|0
    • Çalış bakalım ama zorlanırsan yardım al :D

• Hayır o anlamda demedim aslında sözde yetişkinler çocuklara kötü örnek olmaktan başka bir şeye yaramıyor :)

• Çocuklar bize kötü örnek oluyor bence... :D

• Ben hala çocuğum

0|1
    0|0
  • Çocuk ruhlu olabilirim belki

0|1
    0|0
  • ergenizz

0|1
    0|0
  • Ne çocukluğu ya senin profilinde 99 yaş yazıyo :D :D :D zaxddd

0|1
    0|0
  • Ben hala cocugum

0|1
    0|0
  • Insan

0|1
    0|0
  • 5 yaşında da Ben dim, şimdi de Ben im, 80 yaşında da gene Ben olacağım.

0|1
    0|0
    • Bu bir sitem konusuydu ama ne isek oyuz tabi. Değişmeyiz. ;)

• Belkide o zaman güzel gelen şeyler bu yaşında o seneye döndüğünde o kadar da güzel gelmeyecek. Geçmişinin huzurlu geçmiş olması senin bir şansındır öyle düşünerek mutlu olmaya bak. Bu zamanda da mutlu olabileceğin şeyler bulabilirsin 😊

• Mutluyum, mutlusun, mutlu (bu bile eski bir akünün sloganıdır - mutlu akü) 90'lardan aklımda yer etmiş... Mutluyum evet. Sende mutlu ol her daim... Teşekkürler canım... Hayırlı geceler...

• Benjamin Button gibiyim.

0|0
    0|0
  • Genç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yetişkin Çocuk.. 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Herkez bir yol tutturmus gidiyor

0|0