Hayatımda hiç tatile çıkamadım. O kadar imreniyorum ki tatil yapanlara.;/ benim de hakkım değil miydi?

25 yaşındayım daha önce hiç tatile çıkmadım ailem böyle bişeye asla para vermez , bana da en fazla kyafet alacağım kadar para verirler durumumuz tatile çıkmaya gayet musait olduğu halde hemde :/ babam sadece para biriktirir ya da ne biliyim borç oder ama bir piknik bile bizim için bir lüks :( bunu yazarken bile ağlamaklı oluyorum. Oysa içimde deli gibi gezmek tozmak dünyayı dolaşmak aşkı var benim. İstedigm hayatın tam tersini yaşıyorum :(

0|0
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• İşte sorun burada her zaman siz kızlar bizden zeki olduğunuzu iddia ediyorsunuz fakat bir kere açıldığınız zaman dış dünyaya sonu gelmez oluyor başka hayatlar başka yaşantılar başka insanlar görüyorsunuz ister istemez etkileniyorsunuz ailende bunun farkında çünkü hiç değişmiyormuş bütün kadınlarda aynı kafa hem bir özgürlük gezme tozma isteği farklı şeyler yapma isteği her aşkta bu yüzden bitiyor...

0|0
    0|0
    • Bitsin kardeşim beni eğer aşk mutlu etseydi aşkı tercih ederdim zaten.

• Hayır ben gayet anladim seni çokda teşekkür ederim..

• No problem şef. ;)

En İyi Kız Görüşü

• 25 yaşındasın çalışmayı dene bence. Halen ailenin eline bakıyorsan bu senin suçun.

0|0
    0|0
    • Calismaya baslayacagim ama bu sefer de benim parama göz koyacaklar biliyorum. Annem her ay bana 500 lira kardeşim de 1000 lira ver demeye başladı şimdiden

• Avcunu yalayacaklar ama :)

• İlla ki verirsin😂

Erkekler Ne Diyor 33

• o kadar da özenecek birşey yok aslında bulundugun şehirde de tatil yapabiilirsin mesela denize gidebilirsiniz veya muhakkak yüzecek biryerler vardır. ama sürekli gezip tozup eglenen insanlara özenmek parasızlıktan çok birazda duygusal acizlik en büyük tatil mutluluktur. mutlu olan bir ruh sürekli tatildedir. çık akşamları gez spor yap evde güzel vakit geçir. arkadaşlarınla zaman geçir. para herşey degildir. bazılarımızda vae bazılarımızda yok keşke herkesin tek derdi tatile gitmek olsaydı

0|0
    0|0
  • Gel seni havuza goturim

0|0
    0|0
  • Canım arkadaşım, bu yaşına gelip neden hala babanın cebine bakıyorsun :/ çalışıp kendi paranla istediğini yaparsın

0|0
    0|0
  • Umarım eşin bu konuda isteklerine önem veren biri olur

0|0
    0|0
  • Başkalarının hayatına imrenmek kadar tiksinç birşey yok

0|0
    0|0
  • evlenince artık :/

0|0
    0|0
  • Gidelim tatile geleceksen ;)

0|0
    0|0
  • Kimse istediği hayatı yasayamiyor tatil luks değil ihtiyactir. Baban istemiyorsa annen demi istemiyor yani tatili alalım çocuklar gezelim bir hafta sonu bir yere gidelim falan dami demiyor

0|0
    0|0
  • gel kız marmarise götürüm seni :) sevaptır :D

0|0
    0|0
  • 25 yaşında hala ev kızı mısın? hiç mi arkadaşın yok gezmez tozmaz mısın?

0|0
    0|0
    • Hayır gezmem tozmam.

• Kıyafet yok para yok zaten nereye gezecegm ki? Para istesem hemen borçları ve ödenecek şeyleri sayiyorlar

• allah yardımcın olsun kardeşim

• Artık her yerde havuzlar var çok pahalı değil onlardan birine git ya da parklardan biri ne arkadaslarinla git

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarınla yap bunu?

0|0
    0|0
    • Üniversiteden sonra arkadaşlarımla buluşacak kadar bile para bulamadm bir süre sonra da koptuk zaten

• O zaman senin için artık tek çare yuvadan uçmak

• Kusura bakma sizinkilerde varyemezlik var o zaman

0|0
    0|0
  • Maalesef Bazı aileler için hayat birikimden ibaret

0|0
    0|0
    • Sizinde mi öyle?

• En doğru hareket olur bence.

• Boyun eğme çalışmaya başladıktan sonra. Baban bir sürü dert yakışacak. İşte buraya kredi ödemem lazım şu bu. Maaşını almak için binbir takla atacak. Sakın TaviZ verme

• gel yaptırayım tatil, tatil dediğin nedir ki?

0|0
    0|0
  • Herşey boş

0|0
    0|0
  • Evlenince acısını cıkartırsın. Kocan da baban gibi çıkarsa yandın 😄😄

0|0
    0|0
  • neden oldugunu düşünüyorsun peki

0|0
    0|0
  • Tatil yapmak o kadar pahalı bir şey değil ki çok uygun bütçelerle gezebilirsin

0|0
    0|0
    • En fazla 200 liraya? bir güneş gözlüğü bile benm için lüks be ne diyosn sen

• bana yazarmısın arkadaşım

• evlen gitsin.

0|0
    0|0
  • beraber çıkalım herşey benden

0|0
    0|0
  • nasıl tatile çıkmadın yalaaaaaaaaaaaaan

0|0
    0|0
  • evden pek dışarı çıkmamış gibisin
    tatile çıkmak için aile ne diyecen

0|0
    0|0
  • Uzulme kalbine gore yasarsin insallah

0|0
    0|0
  • gel beraber gidelim ne dersin masrflar benden

0|0
    0|0
  • Antalya dan merhaba... problem degil...

0|0
    0|0
    • Marmaris'teN selamlar demenin amacı Ohh olsun sana birazda beni kıskan demek oluyor heralde ⁉

• Where is marmaris bacim

• Antalya pardon.

• Zamanla yasarsin evlendin zaman ins

0|0
    0|0
  • Tutucu bir ailen var demekki. Erkek arkadsina soyle destek cikar

0|0
    0|0
  • tamam ben seni tatile gönderiyorum istediğin yere...

0|0
    0|0
  • Yaşadığın şehri söyle yarın gezdireyim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• Okuyo musun

0|0
    0|0
  • Biz de öyleyiz. Yapıcak bir şey yok. Çalışıyor musun

0|0
    0|0
    • Çok yakında baslayacagim inslalah

• Kendini ancak çalışırsan kurtarırsın

• Şükürler olsn ki çalışmama gerçekten çok az kaldı .. Rabbim dualarımi duydu ve emeğimi karşılıksız bırakmadı.

• Kb ama oha 25 yasindasn farkndamsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...