Hayatmıdır benim bu yaşadıgım?

Arkadaslar bir 2 dk nizi alcam, Oncelik ben 18 yasinda bir gencim ama disardam baksaniz 16 felan cunku gelisemedim :'( ben 10 yasinda yurda birakildim ne denmi? babam yok uvey babam gonderdi. Babam hayattami onu bile bilmiyom, zaten hayal mayal hatirliyom kendisini bir kere baba bile diyemedim 4 yasindayken demissemde o ayri :'( , bu sartlarda yurta buyudum buyukler tarafinda ezilerek Şu an yas 18 ve bir kac ay sonra. cikarilcam reistlikten dolayi. lise hayatim cok kotu gecti Şu an lise son. İnsanlarla konusamiyorum hep ice kapanigim.,9. sinif yaz tatilinden annemin 2. evliliginden olan kardesimi kaybettim, gecen sene yazinda buyuk annemi. Bundan 5 ay once annem 2. eviliginden ayrildi, ve ben anneler gununde anneme hediye aldim eve gttim laptopa karistirdim internet baska bir adamla yazisitigini gordum ahlaklisizca... ama ben anneme caktirmadim, anlamistir belki sessizlestim bian ve 3 haftadir aramiyom, ararsa o arar 1 dk konusur kapatirim. en sevdigim insandi halbuki bu hayatta :'( 2 gun oncede sevgilimden. ayrildim, sebebi nedir bilirmisiniz? ozguvensizligimden ice kapanikligimdan ve cocuk gibi kucuk olmamdan, sac dokulmesini hipotroid hastaligini, miyoplugumu, dis yamuklugunu ve gelismemesini vs. bunlari saymiyorum bile zaten bunlar lisede oldu bianda, halada degisik hastaliklar... Ölmek istiyorum artik, sizce de gerekli degilmi? :/ :(

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle üzüldüm adına ama intihar etmeyi düşünmen yanlış bir davranış. Yaşadığın hayatı bir sınav gibi düşünmelisin karşılaştığın zorluklarla başa çıkabilmen gerekiyor her şeye rağmen dimdik ayakta durmalısın ve ölüm bir çare değil sırf bir anlık pesimistliğe kapılma sonucu hayatını sonlandıramazsın. Hayatın güzel yanlarını görmek istemiyor musun? Sana neler getireceğini falan.
    Hayatı anlamlı kılabilmek için bir şeyler yapabilirsin hepimiz insanız hepimizin başına ufak tefek bu tür sorunlar geliyor ama senin gibi kısa yoldan kaçmayı seçmiyoruz -_-
    Bu yüzden ölümü düşünmek yerine hayatı iyi yanlarıyla yaşamak için mücadele et.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bir psikologa git gerçekten sana çok yardımı dokunucak bir de şu sözü unutma hayatta kalabilmek için kimsenin varlığına ihtiyacın yok sosyallik konusunda ise ben hep özenmişimdir içi kapanık insanlara ben çok sosyal biriyimdir ama hep güvendiklerimden ağır darbeler aldım içe kapanıklık en iyisi kendin için yaşa kız arkadaşta can yoldaşıda bulunur ve umutsuz olduğunda Allahtan iste çünkü o bekler kullarım benden bir şey istesinler diye geçici dünya 😊

0|0
    0|0
    • kabeye gittim ettim. okadar cok dua ettim ki ama kabul olmadi,10. sinif yaz tatilinde

• Kabul olmadı değil insanların imtihanları vardır bu hayatta Allah sevdiği kullarını sık sık imtihan eder cennetine nail etmek için kuran okuyo musun hiç arada meal oku peygamberlerin çektiği sıkıntılara bir bak o zaman anlayacaksın benim nr kadar az sıkıntım varmış diye istersen mesaj at sana yardımcı olmak isterim

• tamam,

• Senın hayat okeye dönmüş bro

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim Allah yardımcın olsun. Ama yinede ölümü düşünme. Elbet ölecez kimse kalıcı değil. Istikrarını sabrını kaybetme. Iyi ol iyi insanlar muhattap ol. Olmuşlara değil olabileceklere yoğunlaş. Neler yapabileceğine yoğunlaş.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • bana yardim edermi sence? guldurme kabeye gittigimde etmistim kabul etmedi...

Yükleniyor...