Her yaştan insanla iyi anlaşabilmek... Başarabiliyor muyuz?

Her yaşın insanı farklıdır derler ama hiçte öyle değil bu durum. Durumdan ziyade her bireyin bir yaşanmışlığı hayat hikayesi var o hayat hikayesini dinlerken içerisinde belkide kendin hayat bulacaksın o hayata ortak olacaksın. Hani derler ya kafa yapıları bir, düşünceleri bir diye o zaman iyi anlaşıyorsun işte... Yaşı her ne olursa olsun...

Örnek vereyim; bugün yüklü bir miktar paraya 71 yaşındaki bir amcadan elektronik bir ürün aldım. Bilirsiniz normalde görüşme maximum 5 dakika sürer sonra biter ama bir baktım ki laf lafı açıyor 1 saate yakın konuşmuşuz... Önemli olan burada ürünü alıp almamam değil bir dost kazanmam, diyebilirsiniz 71 yaşındaki ile mi gezeceksin, hayır sadece hayat tecrübesini bilgi kütüphaneme katacağım...

Siz siz olun büyüklerinizin sözlerini dinleyin emin olun onların yaşadıkları bizimkilerin kat ve kat üstünde ve asla yanılmıyorlar... Belki bir gün bizde o mertebeye ulaşırız... Esenlikle kalın...

Güncellemeler:
Güncel
Güncel...

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iyi bir insan ve fikirlerimiz uyuşuyorsa herkesle anlaşırım. köyde samimi olduğum insanların nerdeyse benle yaşıt torunları var. yaşıma uygun arkadaşlarım da var ama sosyal aktiviteler değişkenlik gösteriyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• İkıi laf geldi aklıma.
    - Tecrübeleri yasayarak tastik etmek kadar büyük ahmaklık yoktur.
    - En aptaldan bile birşey öğrenebilirsin.
    Yaşı uyruğu cinsi cinsiyeti ne olursa olsun konuşabilmeli insan.

0|0
    0|0
  • Yaşla hiç sorunum olmadı.. Ama yetersiz ruhlarla hep sorun yaşadım. Ve yaş ne olursa olsun insanların huyları değişmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...