Arkadaşımla aram bozuldu. sonra tekrr barıştık ama ben istemiyorum?

aramız düzeldi. Dün bana yazdı. Sonra baya normal konuşmakara döndük. Eskisi gibi. Ama saçma sebepten bana haksız yere alındı. Görmezden geldi. Hatta beni siliyomuş ki yazmış bana o kadar yani. Bide gülerek anlatıyo. Bende salak salak gülüyorum ya öyle mi ne kindarsın falan dedim. Bende sana daha asla yazmıcaktım aramıcaktım dedim. Ve ben her zamanki aptallığımla hemen tav oldum. Neden yumuşadım diyorum kendi kendime kızıyorum. kendi kendimi yiyorum. İstediği zaman küsüyo istediği zaman barışıyo. Ama salaklık bende afedersiniz. Şimdi biz eskiden çok samimiydik. Bundan sonra öyle olmak istemiyorum. Aynı okuldayız aynı sınıftayız ama üniversitede. Ne yapmam lazım. Yardum edin lütfen :(

Güncellemeler:
Neden kimse yorum yapmıyoo :(

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• üzücü bir durum eskisi gibi yüz göz olmazsın daha oturaklı davranırsın anlar anladığında da sorar ve buraya yazdığın durumu tatlı bir dille açıklarsın

0|0
    0|0
    • Sizce anlar mı?

• Uzun zamandır arkadaşınsa ve seni iyi tanıyorsa illa ki anlamalı anlamazsa arkadaşın değilmiş demekki

• Analsın bende cevap veririm muhtemelen de biter. Ailem de istemiyo zaten arkadaş olmamı çok fazla. Ama kendimle çelişmiş olucam galiba öyle mi dersiniz? Yani bana derse o gün çok iyidin videolar attın şimdi noldu yine aynı şeyi yaptın derse ne desem?

• Salaklığına gülüyorsan ona bir çözümüm yok ama kendini ağırdan alarak biraz çözüm üretebilirsin

0|0
    0|0
    • Evet daha mesafeli olucam anlar heralde dimi? Bana yine mesaj saydırırsa cevap veririm o zaman

• Ama takip etmem gerek olur mu xp yetmiyo

• Benim ismime tikla profilime gir takip de bana gelir

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesafeni koru eskisi gibi umursama

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için. Evet kimse danıştıysam mesafe koy dedi. Peki ben aramasam sormasam bu da anlar ve uzaklaşır mı benden? Bir de bana yazarsa yine hani bu olaylardan dolayı yine aynı şeyi yaptın. Ben o zaman kendimke çelişmiş olur muyum? Bide üstüne baya samimileştik ya çok kızıyorum kendime. Yani eskisi gibi konuştuk daha doğrusu. Bide ben ona resimlerimizden olan video yolladım. Bunların ğstüne ona mesafe koyarsam demez mi kendinle çelişiyosun vs o zaman ne derim?

• Xp yetmiyo sizi takip etsem anlatsanız olur mu

Yükleniyor...