Böyle bir şeyle uçakta karşılaşsanız ne yapardınız?

Böyle bir şeyle uçakta karşılaşsanız ne yapardınız ?

4|0
48|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben görebilirim. Hatta cam kenarındaki arkadaş bile olabilirim.
    Benim Panda olan bir yakınım var. Aslında siz de tanıyorsunuz kendisini @britomartis
    Anne ve babası insan fakat evrimin hızlı ve tersine ilerlemesi sonucu Panda olarak dünyaya geldi. Panda olmayı da çok benimsediği için yapısal olarak tam bir Panda'ya dönüştü. Ruhu Panda.
    Hacı @snowww ile bir gün üçümüz sevgili @kurubaklava 'yı ya da @benkimimkiiii 'yi ziyarete gidersek beraber uçak yolculuğu yapabiliriz. O zaman bu sahne bizzat gerçek olur.
    Hayır buraya kadar bir sorun yok da, şimdi bizim Panda yüzünden bize çift bilet yazarlarsa ne yaparız onu bilmiyorum.

2|3
    0|0
    • Vallaa @DoctorGraham onu bunu bilmem ama @britomartis ten degilde benden ekstra ücret alacakları kesin!
      Acil çıkış kapısı haricinde pek sığamıyorum be THY dışında bütün firmalar ekstra ücret istiyor ve business class la aynı para 😜

• teşekkür ederim doktor :)

Kızlar Ne Diyor 47

Erkekler Ne Diyor 11

• Bizim insanımız kesin gider selfie çektirirdi
    :)9
    ne yani güler geçerdim bende :)

0|1
    0|0
  • Hahah buda iyimiş :D

0|1
    0|0
  • Hayvanı ürkütmemek için uzaktan bakardım.

0|1
    0|0
  • gider severim her halde :)

0|1
    0|0
  • Direk fotosunu çekerim ve korkarım biraz :D Sürekli arkama dönüp onlara bakarım yerinde duruyor mu panda diyerek.

0|1
    0|0
  • Valla gider severim. pandalara karşı ayrı bir zaafım var çok seviyorum o hayvanları.

0|1
    0|0
  • Ben direk severim pandalara bayılıyorum ya çok tatlılar :D

0|1
    0|0
  • Bişey yapmaz dım

0|1
    0|0
  • selfie çekilirdim herhalde :D

0|1
    0|0
  • Gider severdim kesinlikle hemde