Neden böyle oluyor +1 ?

Biz okulda 3 kız takiliyoruz. Ama ikisinin arasi daha iyi benle hep dalga geçer geçiyorlar ben iyi olmaya çalışıyorum ama olmuyor hep bir laf sokuyolar , kucumsemeler , onlardan başka da arkadaşım yok. Ama gerçekten kiriliyorum. Neden böyle sizce?😞😞

0|1
17|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• aynısı bende de vardı, lise ilk yılımdı. sonra öbürü diğeriyle ayrı sınıflara gitti ama biriyle muhabbetim hiç bitmedi. diğeriyle hiç konuşmuyoruz. şu an 8 yıllık arkadaşım ve de en iyi arkadaşım zamana bırak, yeni arkadaşlar edinmeye çalış, ben öyle yapmıştım

1|0
    0|0
    • Lise sonum şu an

• bırak görüşme sana iyi gelmeyen insanlarla birlikte olma, zaten son senen üniversiteye başlayacaksın milyon tane arkadaşın olur.

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeni arkadaslar edin onlarla arkadaşlığını bitir

1|0
    0|0
  • saf gibi gözükme ağırdan al biraz kovalama kaç onlar kovalasın. onlara ihtiyacın varmış onlar olmasa arkadaşsız kalırsın hissi verme canım tamam

1|0
    0|0
  • Bu iş böyledir 3 kişilik arkwdaş grubunda daima 2 kişi her zaman daha yakındır 3. ye oynarlar sende git 4. yü getir safhına

1|0
    0|0
    • 4 kişiydik zaten öbürü ile kustuk şimdi 3 kişi takiliyoruz hep bir dışlama var

• Boşver o kasarları kendinden odun verirsen coreklenirler ve uzulursun

1|0
    0|0
  • Bırak takilma izmn

1|0
    0|0
  • yeni yeni büyüyorsunuz ondan. az aklını kullan onlardan uzaklas

1|0
    0|0
    • 18 yaşındayız

• farkettim o yaslarda oldugunuzu. bu yaslarda normal onu anlatmaya calıstım.

• sen onlarla iyi geçinme onlar senınle geçinsin

0|0
    0|0
  • yol ver 2 sine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• sevmiyorlar ve senin onlarla takilmani istemiyorlar hala mi anlamiyon

1|0
    0|0
  • Benimde öyle arkadaşlarım vardı. Bırak takılma onlarla. 1-2 yıl sonra kimse yanında olmucak. Sen takılma emin ol en degerli sen olursun. He bide arkandan konuşcaklar takılma. Heleki güzelsen pis laflarda söylerler arkandan, sallaaa :)

1|0
    0|0
    • Ya zaten bu sene lise sonum yani okul bitiyo ama başka da arkadaşım yok

• Olur illaki iş hayatında , okula devam edersen orda olur. Sen yeter ki iste olur. Onlara bağlanma. Öyle insanlar arkandan bir vururlar bu sefer insanlara güvenin olmaz

• ya onlara mı bağlısın bırak onlar senin dedikodunu bile yapıyolardır yanlız takıl yanlızlık o kadar iyiki az insan çok huzur diye bir laf var sınıfta da elbet vardır ön taraflarda oturan genelde tenefüse çıkmayan kızlar git onlarla arkadaş ol seni küçümseyen laf sokan insanla saflık yapma muhattap olma söyle onlara ben sizin laf sokucağınız küçümseyeceğiniz kişimiyim yoksa arkadaşınızmıyım nasıl arkadaşsınız siz inşallah birgün sizede aynısı olur de konuşma onlarla..

1|0
    0|0
  • Birbirini rencide edenden arkadaş olmaz. Ezdirme sende kendini

1|0
    0|0
  • O iki salağı baş başa bırak

1|0
    0|0
  • Kırılıyorsan belirt. Bir şeyler düzelmezse arkadaşlığını bitir. Yalnızlıktan da korkma.

1|0
    0|0
    • Yalnızlık çok kötü

• Evet üzülüyorum ama elden ne gelir yalniz kalmaktan korkuyorum

• Korkma işte. Yalnız kalsan nolur ki? Hem lise bittikten sonra emin ol ikisiyle de görüşmeyeceksin o yüzden çokta şey yapma. Değmez bu kadar takılıp kendini üzdüğüne.
      Hayat böyle şeylere üzülmek için çok kısa 😊

• Kıskançlık

1|0
    0|0
  • hele bir küssünler bak nasıl yanına gelip can ciğer oluyorlar

1|0
    0|0
    • Öyle zaten birbiriyle tartistiklarinda benim yanima geliyo sonra tekrar ikisi iyi ben kötü

• iki yüzlü denir öylelerine ;)

• Tek basina takil canisi

1|0
    0|0
  • Ayrıl onlardan başka arkadaş bul. Ya da tek takıl. Onlarla takılmaktan iyidir.

0|0
    0|0
    • Okul bitiyo zaten ama başka arkadaşım yok

• Idare et seni 3. kişi olarak görüyorlar herhalde.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasınız lise öğrencisiyken hiç takılma zaten ilerde yüzde yüz görülmeyeceksiniz üniv ve işmhayatında daha oturaklı insanlar çıkacak karşına

1|0
    0|0
  • Kıskançlar

1|0
    0|0
  • 3. Kişisin benim gibi. Benimle de dalga geciyorlardi. Sanırım bu tür şeylere alıssan iyi olucak. . Ben alistim çünkü

1|0
    0|0
    • Lise sonum zaten ama kafalarım hiç uymuyo onlara. Okul bitse diye dusunuyorum

• Madem kusemiyosun az daha dayan okulun bitmesine ne diyim.

• Yalniz ve cool takil beybisi

1|0
    0|0
    • Lise sonum zaten ,3 hafta var okulun bitmesine az kaldı ama başka da arkadaşım yok

• Bende oyleydim gelmek isteyen yanima oturur konusur gulerdik giderdi yalniz takilirdim tenefuslerde falan illa arkadasin olcak diye bisey yok lise bitince hicbirini hatirlamiyosun zaten

• bende yalnız kalırım korkusuyla yıllarca sevmediğim insanlarla vakit geçirmek zorunda kalmıştım. şimdi geriye dönüp baktığımda o boşa giden zmanlarıma acıyorum. salla gitsinler. elbet sınıfta yakın hissettiğin başka arkadaşların da vardır onlarla iletişim kurmaya çalış.

1|0
    0|0
    • Yok valla , lise sonum zaten bitiyo. Ama başka arkadaşım yok

• okulun bitmesine çok bir zaman kalmadı. o zaman onlarla yola devam, ya da az kaldı nasılsa düşüncesiyle yavaştan ayrıl. ama en mantıklısı arkadaşlarının rahatsız olduğun davranışlarını onlarla paylaşman.

Yükleniyor...