Kankamı elimden almayamı çalışıyor?

Bir kız var amacı ne çözemedim mesela kankamla bir yerde oturuyoruz bu kız geliyo kankamla muhabbete giriyo beni umursamıyo sanki ben yokmuşum gibi davranıyo ikisi sohbet etmeye başlıyolar bir süre sonra kankam beni de dahil etmek istiyo ama kısa sürüyo kız yine konuyu değiştiriyor... bu böyle giderken artık birbirlerine kanka falan demeye başladılar mesela kız gel selfie çekelim diyo telefonu tutuyo poz veriyolar o sırada kankam bana sende gel diyor... ben bu kızın ne yapmaya çalıştığını tam anlayamadım ya kankamı elimden almaya çalışıyo ya da onunla muhabbeti olduğu için öyle mi devam ediyo ama resmen beni yok sayıyo deli oluyorum bu duruma sizce ne yapmalıyım?

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir anlatmışsın ki gören kocanı elinden almaya çalışıyorlar sanır. Kanka diye tabir ettiğin arkadaşınla arana mesafe koy. Bırak yeni kankasıyla takılsın. Sen de hayatını yaşa. Takılma böyle ufak ve saçma meselelere

1|0
    0|0
    • Güzeldi teşekkür ederim

• Hiçbir şeyi ve hiç kimseyi dert etme. Mutlu ol, anı yaşa...

En İyi Kız Görüşü

• sanırım kankanla iyi anlaşıyor ve onunla yakın olmak istiyor
    biri bana bunu yaptı bende kankamı bıraktım. Sürekli birlikte gezmeye başladılar. Tenefüs olunca lisede kız hemen yanımıza gelirdi. Artık 2 li değil 3 lü oturuyorduk. Kankam beni yanlarına çağırsada gitmedim sonra ikisinin arası açıldı ve benim kıymetimi anladı. Onunla görüşmeyi bıraktı. Tabi sana bunu önermem tam terside olabilir ancak anladığım kadarıyla o kız senin kankanla yakın olmak istiyor

1|0
    0|0
    • İyi yapmışsın sonuç güzel olmuş :) bende bunu yapmakla yapmamak arasında kararsızım ama durum şu ki yok sayılmak çok sinirimi bozuyo yani kız benlede konuşsa falan bişey demem kimseyi dışlamam ama gözlerinden sinsilik akıyo beni istemediğini açıkça belli ediyo. Teşekkür ederim

• ben onu sadece örnek olarak verdim sana onu uygula asla demiorum çünkü çok terste olabilir.
      Benim yüzümden arkadaşlığını kaybetme diğer insanlarda ne söylediyse düşün öyle karar ver. Ben dedim diye sakın uygulama olumsuz sonuçlanabilir her insanın yapısı farklıdır sonuçta

• Tabiki öyle yapıcam aynen teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• Ayıp ediyor

0|0
    0|0
  • ne yapmaya çalışıyomuş sor bakalım

0|0
    0|0
  • alır

0|0
    0|0
  • saçını başını yolmalısın

0|0
    0|0
  • senin kankanı sevecek sende sap gibi ortada kalacaksın :)

0|0
    0|0
  • kankan elden gidiyor kızımm ayrılık vakti olabilir :(

0|0
    0|0
  • kankanı elindemi tutuyodun
    düşüreceksin

0|0
    0|0
  • kız kankana sevgili rolü biçmiş, sen kızın çok umrunda değilsin,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadasınla konusmak hosuna gıdıyodur yakın buluyodur senınlede elektrıgı tutmuyodur hanı bazı ınsanlar vardırya be yapsak ısınamayız oda sana oyledır

0|0
    0|0
  • kiskanma sadece. bu yeterli. zaten kankan seni de taniyor onu da. kime ne deger vermesi gerektigini biliyodur.

0|0
    0|0
    • ama yok sayılmak çok sinirimi bozuyo

• farklı bakış açısı teşekkür ederim

• yani.. ilgi iste arkadasindan. kendini hatirlat dmek istedigim. rica ederim..

• Sana sinir oluyo olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...