KABIZ OLAN BİR BENMİYİM :'( Kötü bir hastane anısı?

3 gün boyunca karnımda dayanılmaz ağrılar oluşuyordu.( Halâ tam olarak geçmiş değil ) .
En sonunda dayanamayıp özel bir hastaneye gittim. Makineden karnımın fotolarını felan çektiler. Doktorun yanına gittim. Yanında güzelmi güzel bir bayan :) Doktor kemal beydi sanırım. Bana kabız olmuşsun diyince tükürerek güldüm :D Bayan bana bakınca utandım başımı eğdim. Sana lavman vericem nasıl kullanıcağını biliyormusun dedi. Hayır dedim. Makat yoluyla dedi. Yani açık açık al şunu popona sok dedi :@ Başka yöntem yok mu dedim. Var dedi. O bayan beni içeri aldı. Pantolonunu çıkar dedi. Çok fena oldum :DDDD Dedim heralde vericek. Karnımda ağrıyor nasıl yapıcam diye düşündüm :D Şaka bir yana yüz üstü yatırdı beni var gücüyle iğneyi kıçıma soktu. Karnımın ağrısı kıçıma geçti. İlaçlar verdi şimdi kullanıyorum ama hala sancım var. Bu anımıda sizinle paylasmak istedim :)) Kötü yorumlardan sakınınız

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilginc dedim. Sadece, gulmeme sebebiyet oldugu icin de tesekkur ediyorum :D

0|1
    0|0
    • O bayanda gülmüştü :)) Hatırlattığın için ben teşekkür ediyorm canısı

• Doktor su iç dedi. Devamlı içiyorum bende :) ilaçlar iyi geldi ama.

• Gecmis olsun tekrar.))

Erkekler Ne Diyor 1

• Hamitlerde babaannem yaşlı, hastane ölüm oranlarını yükseltir diye almadılar, ciklet çiğneyen taş hemşire ben lavman yapmam diyip annemlere uzatınca o bizim tanıdığımız diye sitem edince 12 yaşındaki kız kardeşime o zaman o yapsın diyince cilgar çıktı, baş hekim geldi, atarım lan sizi diye hava yaptı, annemin tanıdıklarını aramasiyla dut yemiş bülbüle dönmesi de bir oldu tabii,
    Uzun lafın kısası lavman yetmeyince gidilen ameliyat ta iltihap kapıp öldü 93 civarı bir yaşta...

0|1
    0|0
Yükleniyor...