İnsanları tamamen umursamamak için ne yapmalı?

Bazi insanların sozleri davranislari beni çok rahatsız ediyor ve hatta üzüyor. Ben artık baska insanların yaptıkları seylere üzülmek istemiyorum. Onları umursamak istemiyorum. Nasıl yapicam bunu? Derste bile surekli kulagimda kulaklık sırf onları duymayayım diye ama ben duyayim diye o kadar çok bagiriyorlar ki ben duymamış gibi yapiyorum gulmeye devam ediyorum ama içimdeki acıyı kimse bilmiyor. Ben bu icimdeki aci olsun istemiyorum artik? Ne yapmaliyim sizce?

0|2
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• umursamaz olmalısın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Insan olmamali

1|0
    0|0
  • Çok duygusalsin yani ne yaparsan yap degisemezsin çünkü iyi niyet hep sende var herkes senin gibi olamaz

1|0
    0|0
  • Umursamamanın bir yolu yok

1|0
    0|0
  • Önce kendinden başlamalısın!

1|0
    0|0
  • Aramıza hoşgeldin. Sen de artık bizdensin.

1|0
    0|0
  • antidepresannn :D
    ben kulaklık takıyom kimseyi dinlemiyomm

1|0
    0|0
  • kıtap , bol bol kıtap

1|0
    0|0
  • Kanka bırak desinler takma onlar deyince sen o olmuyosun sonuçta takma kafana

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• bir kere yaptıkları şeyleri içine atmamalısın direk yüzlerine takır takır söylemelisin. Hem bu içini dökmene de yardımcı olur. Umursamama konusuna gelince insanlar kendileri hakkında söyleyecek iyi bişey bulamadıklarında karşısındakini eleştirirler. Ve kendi hakkında söyleyecek iyi bişey olmayanın başkası hakkında doğru eleştiri yapılması beklenemez yani bu açıdan bakarsan umursamamaya başlarsın.

2|0
    0|0
  • Umursamamamak çok zzor

1|0
    0|0
  • Herşeyi kafanda bitirmen gerekiyor. Daha güçlü olman lazım. ''Kimse beni üzemez'' demen gerekiyor kendine.

1|1
    0|0
  • Tam kulağının arkasında bir düğme var ona basmalısın 😁 olsun be canim insan umursamayı bıraktığı zaman zalimlesmeye basliyor

1|0
    0|0
  • Biri senin hakinda kötü bişey derse sende karşılığını ver o zaman içinde kalmaz seni üzeni sende üz

1|0
    0|0
  • Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar.

böyle düşün..

1|0
    0|0
  • Umursama

1|0
    0|0
  • Ben de öyletim çok kırılganım ve kafaya takıyorum ama bence umursamaz olmaktan iyidir

1|0
    0|0
  • görmezden gel

1|0
    0|0
  • Duygusuz olman gerek. Duygularını dinlemek yerine aklını dinle.

1|0
    0|0
    • bir zamana kadar hep duygularımı dinledin sanırım aklımı dinlemeyi bilmiyorum ben :(

Yükleniyor...