Sizce kadın ruhundan anlayan var mıdır?

Bence daha arastiriliyor.
Sizce kadın ruhundan anlayan varmıdır?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• vardır muhakak ama kadınlar hayatlarına degen erkeklerin birisinin acımasız kırıcı oldugunu gördügünde
    diger hepsinide aynı kategoriye koyma ya da geçmişinde olan acıları hayatına yeni girmeye niyetli birisinden çıkarma eylemine girince
    olaylar degişiyo

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• Sanirim ben duruma biraz yakinim. Abartisiz her sevgilimden bicok kere duymusumdur. Eger hepsi birlik olup beni keklememis se

1|0
    0|0
  • Ben anlıyorum kadınımın ruhundan. Diğer kadınlardan banane :D
    http://i.hizliresim.com/A79ZPq.gif

2|0
    0|0
  • Erkekler kadın ruhunu çözdü çözmesine de uğraşmak çok meşakkatli bir olay en fazla 1 ay hadi de 2 ay uğraşabiliyor

2|0
    0|0
  • %100 olmasada illaki var tam zitti durumdada aynı bence :)

1|0
    0|0
  • Kadınları anlamaya çalışıyorum yavaşyavaş ve anlıyorumda bunu sırf bir çıkar olarak değil ben genelde 2 taraflı düşünürüm karşıdakinin istediğine göre hareket ederim şu zamana kadar bildiğim tek şey Türkiye'de kadın olmak zor

1|0
    0|0
  • ben çözdüm

1|0
    0|0
  • Cok iyi anladigimi dusunuyorum ama benim aradiklarima uyumlu olan birisini bulamadim henüz.

1|0
    0|0
  • galeri8.uludagsozluk.com/.../...1lavuzu_739142.jpg

daha yarıya gelemedim özetin düşün :D

2|0
    0|0
  • Kadınlar, kendilerini anlamıyorlar ki biz onları anlayalım. Kadınlar bizi anlasın, bir açma birde kapama tuşumuz var :D

1|0
    0|0
  • Kadın vahşi bir kısrak gibidir. Çoşmak, koşmak ister doğanın sonsuzluğunda. Biz hayatına girerken bağlamak evcilleştirmek isteriz. İşte bütün sıkıntı bundan ibaret ;)

1|0
    0|0
  • cunku kadina ne verirsen ver mutlu olmaz surekli bir ariza cikarma havasinda olurlar yaptigin guzellige bile bahane bulurlar

1|0
    0|0
  • dünyada milyarlarca kadın var ve hepsi ayrı birer birey, kadın ruhunu anlamak imkansız ama genel geçer bilgiler var ve bunlar doğru, en basiti kadınlar hiçbir zaman elindekiyle yetinmez ve hep daha fazlasını ister, ya da ufacık da olda sürprizleri kısaca şaşırtılmayı sever, örnekler arttırılabilir

1|0
    0|0
  • zenciler anlar birde zenginler

1|0
    0|0
  • Vardir tabi. yoksa bunca kadin evlilige nasil ikna oldu?

1|0
    0|0
  • Kadının ruhundan anlamam ruh ile işim olmaz kadının kendisini anlasam yeter

1|0
    0|0
  • kadın ruhunu anlayınca nolcak? çok mu önemli?

1|0
    0|0
  • Yoktur

1|0
    0|0
  • kadın ruhundan anlamak için o kadına sahip olmak gerek
    kadın bilmeden beklemeden
    ne yanağından öpen erkeğe ne dudağından öpen erkeğe
    nede tenini okşayan erkeğe teslim olmak iste kadın herşeyden
    önce ruhund

1|0
    0|0
  • iyi anlarım :D
    Nane ruhu değil sonuçta :P

1|0
    0|0
  • Kadın ruhundan anlamak bir sanattır... Yüreğine inmek gerek, onu sevmek sevildiğini hissettirmek gerek. Yalnız karşımdaki de beni mutlu etmeli... hayat karşılıklı seversen güzel

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok zor bir bilmece bence kadın ruhu

1|0
    0|0
  • Vardır elbet 😊

1|0
    0|0
  • Var tabi ki de. Bir tanesini ben kaptım :)

1|0
    0|0
  • Kadinlar kendilerini anlamiyorken erkekler nasil anlasin yazik onlarada
    Bunun icin hayatini adamak gerek kadinlari anlamak imkansiz bana gore ama arastirilsin varsa ne guzel.

1|0
    0|0
  • Var öyle bir adam

1|0
    0|0
  • Yoktur...

1|0
    0|0
  • Olsa idi bu kadar boşanma olmazdi6

1|0
    0|0
Yükleniyor...