Vatan sağolsun sözü hakkında ne düşünüyorsunuz? Dünyaya Türkiye için mi geldiniz?

Vatan sağolsun.
10 evladım olsa 10ununa da veririm bu vatan için.
Vatan kanla kazanılır.
Kim bu vatan uğruna olmaz ki feda.

Eyyy soruyu okuyan insanlık :) Eyy soruya göz atan bu ne sacmalıyor ya da bu ne güzel yazıyor ya da nötr olan Türkiyede doğmuş büyümüş olan kutsal canlılar. Soruyorum size :) Dünyaya bu ülke bu millet için mi geldiniz?

Brezilyada doğsanız orası için mi ölmeyi şehitlik sayacaktınız. Vatan savaşları için mi geldik Dünyaya? Herkes evini korumak ister. Bu ayrı bişey. Türkiyede olan apayrı bişey

İnsanla alakası olmayan soyut şeylerin misal vatanın ülkenin insandan daha değerli olması insani midir? :)

Niye ben 20 senedir hayatımın merkezine koyduğum insanı orda doğdum diye ora için ölmesini kutsal sayayım ve isteyeyim ki?

Bide şu yazacağım yüzünden soru kaldırılmasa iyi ama buda benim düşüncem. Bir asker ölüyor. Milyonlar konuşuyor. Her gün eş cinayetine giden kadınlar eziyet ceken hayatı elinden alınan kadınlar varken o gün tek birini konuşmak diğerlerine hakaret değil midir diyip iyice yazma isteğimi yerine getirip susayım.

Okuyanların gözlerine sağlık :)

0|2

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 21

Yükleniyor...