Sokak ta öpüsen çiftler iğrenç değil mi sizce?

Ya sokakta öpüşen çiftler görüyorum bunlar ilerde evleniyorlar mi ya toplumun ahkalik bozdular hakli miyim sokak ortasında igreniyorum bari gidin evde yapın böyle giderse yolda bunlar kötü kötü şeyler de yaparlar ayıp değil mi siz igrenmiyor musunuz?

2|3
2445

En İyi Erkek Görüşü

• Sanane kardeşim seni ne ilgilendirir Allah kafa vermiş başka yöne çevir bakma işine bak

2|1
    0|0
    • çeviyorum da ilerde senin kızın böyle olabilir benim kızım da olabilir nedemek banane ya ben onlar opusmesin görmek zorunda miyim

• @ercankartal026 Adam gibi konuş sen bunu yazınca onu yapmış kadar oluyorsun bu seni daha mı terbiyeli yapıyor?

• Kavga etmeyin

En İyi Kız Görüşü

• insanlar artık çocuklarının yarısını sokakta yapıyor :D geçen sahildeydim biraz ilerledim elimde kitabım kayaların arkasına geçeyim de sakin kimse de yok okurum denize karşı dedim çayım da vardı termosta kayaların oraya gidince ne göreyim insanlar çocuk yapıyor :D pardon bn rahatsız etmiyim dedim kaçtım :D alıştık artık bir şey hissetmiyorum ama evlerinde yapsalar daha iyi tabi

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 44

• Yok beee mesela kız güzelse ben kemsimi adamım ywrine koyabiliyorum iyi oluyor. Sevişen bir çift görünce düşünün beni bide

0|0
    0|0
    • ? anlamadım

• Bir daha oku :) şathiye yapıyorum. Yani bunun millette ne gibi değişik sapıkça fikirler verebileceğini hem de bunu savunanların red edenlerce konuştuklarını nasıl anlaşıldığını betimlemek istedim

• Ayıp değil. İğrenmiyorum. Sokak ortasında birbiriyle kavga edenler, el kaldıranlar, yerlere tükürük ve çöp atanlar iğrenç. Birbirini seven ve öpüşem bir çift görünce moralim yerine geliyor.

1|0
    0|0
    • Senin dedikleri benim dövesim sovesim var konumuz o değil

• öpüşme neşir ya namus diye bişey yok mu

• Öpüşmek son iki seven insan arasında son derece doğal bir şey. Öpüşmek, mutluluk hormonu salgılatır ve karşındakiyle bağını sıkılaştırır. Çekinecek bir tarafı yok öpüşmenin. Bende öpüşüyorum, tanıdığım çoğu çiftte öpüşüyor.

• sokakta birbirinin azını burnunu kıran tipler görmekten bin kat iyi. alem pislkopat olmuş. araki sevgi silüeti bulasın.

1|0
    0|0
    • onlar sovesim var ona mudele ederim de

• Ellerinden tutup babalarına götürüp
    Yaptığınızı beğendinizmi bu olmamış demek istiyorum

0|0
    0|0
  • Aynen igrenc, hayvanlar gibi..
    Zaten sokak da onu yapanlar, utanmasa baska seyi de yapar da daha o kadar ilerleyemediler.
    Bugum birisiyle, yarin baskasiyla masallahh. Herkes bayagi ozgöörrrrrrr.

0|0
    0|0
  • Öpüşmek ile sevişmek arasında fark var kontrollüyse abartmaya gerek yok public seks kategorisine girmez öpüşmek.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama ilerde oda olur kıyamet alemetler bunlar

• Bunu ancak yaşamış olanlar garipsemez ama yaşamamış olanlar garipser benim tespitim bu.

0|0
    0|0
  • Öğreniyorum ama doğru değil, ahlaksızlık bir şey söyle sen senindemi canın çekti gibi bir ifade kullanabilirler sonra al başına bela.. Arabada yiyisenide gördüm haklisiniz...

0|0
    0|0
  • Sevgili nişanlı veya evli hiç farketmez. Yiyeceğin boku evinde veya yanlızken yiyeceksin, halkın arasında değil.

1|0
    0|0
    • Evet hız onlar opusmesin görmek zorunda miyiz bide gözümüze sokuyor lar

• İnan dayak yemeyeceğimi bileyim bende müdahale ederim onlara ama eh işte.. :P.

• hahah :D

• Yakında yolda vuruşacaklar. Rahatsız olmasınlar diye biz utanacağız uyarmaktan. O dönem geliyor hazır ol.

0|0
    0|0
  • Lan bir çiftin yanında geçiodum canım çekti aqqq somurta somurta öpüşüuolsr

0|0
    0|0
  • bunlar iyi günlerimiz. kötünün kötüsüne hazır ol

0|0
    0|0
    • olmak istemiyorum

• Haklısın ama mümin mümin uyarmak zorunda

• boşver. yaşayışımızla örnek olalım

• aynen iğrençler

0|0
    0|0
  • igrenc degil kiskaniyoz sadece

0|0
    0|0
    • Neyin kiskancam iğrenç neyin kiskaniyorsun sokak ortasında

• ülkemizde var mı

0|0
    0|0
  • İgrenc

0|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|0
  • Burda sağda solda s...

Neyse

0|0
    0|0
  • Günü birlik devlete bağlı ev açsınlar şunlara

0|0
    0|0
  • Herkes kendine

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 23

• özgürlüğü ahlaksızlık ile karıştıranlar çoğunlukta artık çıkar şimdi yok kıskanıyorsun yok özgürlük len leblebi akıllı edepsizliğin neyini kıskanıcam benim için ise sokak ortasında öpüşmek özgürlük değil sokak ortasında öpüşen kız basit ucuz sokak ortasında öpüşen erkek sapık ve arsızdır erkek adam dediğin sevdiğini sakınır sokak ortasında millete teşhir etmez ben bile o naylon erkelerden 10 kat daha erkeğim

0|1
    0|0
  • İğrençlik... Ahlak bekçisi diye adlandiracaklar hemen. Ama iğrenç. Arkadaş özel hayat kavramına öpüşmek giremiyorsa ne giriyor? Sevismek mi? Bir o kaldı zaten. Özel hayat da özel kalsın, iticilik başka bişey değil.

0|0
    0|0
    • ilerde onu da yaparlar desinler onlar kızlar karısin da annesinden izin verirler

• bence hersey dozunda guzel sokakta öpmek bile , zaten bizim halkimiz sokakta öpüsmeyi ahlaksizlastirdiklari icin hos görülmuyor , insanlik hali sevdiginin dudagina hizlica hafif bir buse kondurmakta ne zara var? ama yok illaki hayvan gibi yiyisecekler utanmasa orda halledecekler birbirini, herseyin B O Kunu cikaran bir millet oldugumuz icin normaldir bunun cikartitir

0|0
    0|0
  • git kuytuda köşede yap kardeşim. bazıları yol vermiyor geçmek istediğinde. cadde ortasında bu işi yapanlar var. hoşlanmıyorum bu durumdn.

0|1
    0|0
    • Bende ya git başka yerde yap bunlar gözümüze gözümüze sokuyorlar

• değiller :D

0|1
    0|0
  • Madem igreniyorsun gozunu kapa. Meyillisin ki gozun kayiyor. :)

1|1
    0|0
    • meyilli den değil ya şok oluyorum igreniyorum ben nereye gitsem orda var

• İlerde evlenince ahlahsızlık olmuyo mu garip. Şahsen ben sokakta birini öpen, sarılan birini görünce gülümsüyorum. Dışarda sadece kötü şeylerin değil sevgininde olduğunu farkediyorum. Kabullenin artık herkes istediğini yaşamakta özgür düşünce yapınızı güncelleyin biraz

0|0
    0|0
    • Özgür ama bukadar değil dışar toplumsal sey

• Etrafta o kadar iğrenç şey olurken birbirini seven iki insanı görmek beni yalnızca Mutlu ediyo.

1|0
    0|0
    • görmekten mutlu oluyorum başka taraf çekme insan sevdiğin dokunmaz

• Annene babana çocuğuna falan da dokunma o Zaman. Ne saçma bir mantık ya.

• Annen baban çocuğun sen dudagin mi öpuyorsun?

• Bence gayet normal bir durum. Alt tarafı bir öpücük. Bence el ele tutuşanlara ters ters bakan insanları konuşalım ya onlar daha rahatsız edici

0|1
    0|0
    • Ne masum öpücük bura islam bir ülke biraz da öyle davransinlar ilerde bunlar çocuk da yaparsa masum çocuklar yapıyorsun derlerde

• değiller ama opusmesinler ülke kerhane mj

• Öyle deyince süleyman demirel aklıma geldi 😄 Her neyse iyi geceler

• İğrençler. Sokakta öpüşenler, gidin başka yerde sevişin!!

0|0
    0|0
  • Toplum için en büyük tehtid bu değil mi.. Size ne a mk.

2|0
    0|0
    • MK deme gebertim nedemek bizene defol gitsin evinde yapsın kerhane mi bura

• Tek derdimiz bu sanki onca sehit varken

• @AdaSuAda Yapılan hataları demegoji nisfetesi altında inkar etmek yetmezmiş gibi bu işi, toplum içinde yaptığın dudakların ile şehit kelimesini söylemen bu iş için yapamıyacağın ahlak dışı iş yok gibime geldi.

• "Özgürlük" kavramıyla alakası yoktur, o kadarını söyleyebilirim.

0|1
    0|0
  • Ben görmedim hiç

0|0
    0|0
  • Tiksinçler.

0|0
    0|0
  • Aynen vallahi ya tamam opusun sevisin ama disarda milletin onunde degil ya ayip diye bisey var ya

0|0
    0|0
    • Evet gidin başka yerde midem bulanıyor cidden

• Kusasım geliyor

0|0
    0|0
  • İprençler

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimm sokaktaa bile çok sarılmaz

0|0
    0|0