RÜYAMDA BANA BÜYÜ YAPILDIĞINI ÖĞRENDİM YORUMLAYABİLEN BAKABİLİR Mİ?

şu an lise sonda 18 yaşındayım rüyamda başka bir okuldayım. İki kız var benden nefret eden bunlara a ve b diyelim kızları tanımıyorum. A kişisi b ye kötü davranıp onu itip kakıyor ve gidiyor. B çok üzülünce ne kadar sevmesemde üzülüyorum haline ve ona teselli veriyorum o da bana bakıp gel böyle diyo ve şemsiyemi istiyo gerçek hayattaki şemsiyemi görüyorum ve onu veriyorum kıza ve şemsiyemin kumaş kısmısını kestiği gibi bir raf dolusu büyüler muskalar çıkıyor dökülüyor içinden. O kadar fazlalar ki çok şaşırıyorum. Okumaya çalıştığımda çoğunun arapça olduğunu görüyorum fakat arada türkçe bazı şeyler yazıyor ama bunları okumaya dilim dönmüyor bir türlü ben o şaşkınlıktaylen uyanıyorum. Arkadaşlar o şemsiyeyi daha geçen hafta yağmurda ıslanmasın diye bir arladaşa verdim kız kapalı ve yakınım olan temiz biri bana geri vermeyi baya unuttu bende acelesi olmadığını kalabileceğini söylemiştim. Ama bu rüyayı görür görmez ne düşüneceğimi şaşırdım rüya tabirlerinde büyük hayal kırıklığı falan yazıyor ama bilemedim tam olarak. Yorumlayabilen varsa lütfen bir yazsın

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• biz kim ruya yorumlamak kim yav. ama bir şeyler anlatıyor bu rüya kesin.. ayrıca rüyalar tersine de olabilir. gordugunden falan etkilenme. iyi sandıklarından belki bir kötülük gelebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eren tripleri toton acık kalmıs kuzu. Anca Bünyan'la ya erkek görecen ya trip Atan birbirini çekemeyen kızlar dogal afet bunlar.

0|0
    0|0
    • 21. Yy da kaldı mı senin gibi sığ insan artıkları köşene çekil lütfen

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...