Arkadaşlar yardım edin lütfen moralim yerlerde önyargısız okuyun lütfen?

arkadaşalar ben bir hata yaptım ve moralim yerlerde Şu an yapmamam gereken birşey yaptım nefret ediyorum bu durumdan hayaatımda cok sorun var tek başımayım hep yalnızım kimse yok namazlarımıda kılıyorum günah olur diye yolda birine bile bakmıyorum ama her ne varsa eve gelince bir anda durduramıyorum mast yapıyorum ve cok pişmanım bıktım bu durumdan haftada bir olmaya başladı bu olay bende ve hiç yapmak istemiyorum bıktım usandım nolur yardım edin siz nasıl kendinizi kontrol ediyorsunuz nasıl yapmama engel olurum lütfen:?

Güncellemeler:
lütfen ciddi yardımcı olun
ya arkadaşlar sacmalamayın gğnahhhhh günahhhhh niye bana yap diyorsunuz

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Oruc tut

0|1
    0|0
    • ya tuttum hatta 3 gün tuttum bir daha yapmam diye önceden tutmuştum böyle ama yok yok yok bir çözüm lazım

• of ya herkes cok rhat ölümlü dünyaaaaaa

• Dibindrn kes kurtul 😄😄😄

Kızlar Ne Diyor 4

• Niye engel olcan anlayamadım

0|1
    0|0
  • Hic yakin arkadasin falan yokmu? Mesela benim iki tane arkadasim var, ben onlari oz kardeslerim biliyorum, bu tur durumlarda yanimda olur, beni kotu durumdan kurtarmaya, yardim etmeye calisir.

0|1
    0|0
  • Takdir ettim ama mastürbasyon yapman iyi kızlara bakmanı ve günaha girmeni önler bide böyle dusun

0|1
    0|0
    • yok ama olmaz hic yapmayanlarda vardır onlar gibi olmam lazım

• Seninde imtihanin buymus

• offffffff

• mast günah mı lan saçmalama

0|1
    0|0
    • günah benim yaptıgım ya şöyle şeyler demeyin

Erkekler Ne Diyor 3

• ah yazııkkkk haftada 1 oluyor ve vicdan azabı he...:D

0|1
    0|0
    • ciddiyim kafayı yicem artık

• Hahaha haftada 1 ve günah hı hı hı hı hı hı hı hı. Bence senin üroloğa felan görünmen lazım dostum. Bu yaşta günde 7 kere yapman lazım :)

0|0
    0|0
  • Olum günah değil bir şey değil yapıyorsan nolmuş sağa sola atlamaktansa elini s. k daha iyi işte

0|1
    0|0
    • ya ama ben internette chat sitesinde yapıyorum işte sorun orda kameralı chat sitesinde günah o yüzden

• offffffff siz nası başa cıkıyorsunuz

• Çalışıyorum spora gidiyorum vs zaten vaktim olmuyor olsa bile aklıma gelmiyor

Yükleniyor...