Sizde de böyle muhabbetler dönüyor mu 😑?

Arkadaşla tartışıyoruz. Ben diyorum ki, evlenince evime 30 kişi birden misafir gelse yetişemem, idare edemem tek başına. O da ben idare ederim, 30 kişi ne ki, ben tek başıma 8 aileyi ağırladığımı bilirim falan diyo. Sürekli bir yarış içinde benle. 😑
Sinir oldum. Sürekli benden daha iyi bir kadın olacağını iddia ediyor. Ben tartışmaya girmemeye çalıştıkça o üstüme geliyor. Sizde de böyle muhabbetler dönüyor mu?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir insan olsa zaten benm arkadaşm olamaz ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yok bende öyle muhabbetler olmuyo. Genelde ulan tam aile babası olacak adamsın. içkin yok kumarın yok sigara içmiyor sayılırsın, kendi evinde olmktan hoşlanıyoraun evden işe işten eve gidiyoraun ufacık şeylerden mutlu oluyorsun ulan ne odun adamsın ama iyi aile babası olur senden diyorlar. İyi tanıyan arkadaşlarımsidik yarışına girmiyorlar. Tam tersi bende yoo bende pijjim çabası bailıyor :))

0|0
    0|0
  • 8 ailenin herbiri 2 kişiden oluşsa 16 yapar senin rakamdaz az sıkıntı etme :D

0|0
    0|0
  • Bizdede kim uzağa tükürür, kim sigarayı daha hızlı içer, kim tek atlayışta merdivenin en üstüne çıkabilir muhabbetleri var :D aewfawef

0|0
    0|0
  • Yok bizde senin el nası, yan var mı?

Tarzı muhabbet var

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • tamam şampiyon sensin de kapa konuyu

0|0
    0|0
  • bir ewlenin hayirlisiylada ks olarak cay icmeye geliriz:)

0|0
    0|0
  • Deki ben kocamı 10 defa boşaltırım de bakalım ona ne dicek

0|0
    0|0
  • Sallamış arkadaşın

0|0
    0|0
  • Bekara karı boşamak kolay 8 aileyi değil 4 tane aileyi ağırlasın görelim

0|0
    0|0
  • bu ne saçma muhabbet ya :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• genelde arkadaslarım bnmle öyle tartışmalara girmezler böyle şeyler konuşarak olmaz hepimizin evi var ve hepimizin evi ortada görünen köy kılavuz istemez

0|0
    0|0
  • Seni kizdirmak icin diyodur takma :D

0|0
    0|0
  • Böyle muhabbetler dönmüyor... Kimse kimseyle yarışa girmiyor, en sevmediğim şeydir 😒

0|0
    0|0
  • gitsin bulsun o zaman.. sanki zorla al beni mi diyrsun

0|0
    0|0
  • Demek ki sani çekemiyor. Eğer ona değer vermiyorsan bu iyi bir şey

0|0
    0|0
  • Seni kıskanıyor net

0|0
    0|0
  • Hayir. Bas agzina tokadi o ney lan oyle