Sizi neden tercih etmeliyiz?

Evet arkadaşlar iş başvurusuna gittiniz , özgeçmişinizi verdiniz ve sözlü mülakatın sonunda sizi neden tercih etmeliyiz? sorusu soruldu. Cevabınız ne olurdu?

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar , dökülün bakalım.
Günceeel :)

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Özgeçmişimi öğrenmiştir nerede okuduğum okulu bitirme derecemi okuduğum bölüm ile ilgili gittiğim kursları görmüştür Bence anlatmama gerek yok bizim orada çalışmam onlar için bir şans olabilir😌

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hmm... Her zaman dakikimdir. İşimi düzenli ve dikkatli yaparım. İş ahlakım iyidir. İşteki arkadaşlarla ve patronumla işte olması gerektiği gibi davranırım. Dışarıda Allah ne verdiyse😃 yani öyle

1|1
    0|0
  • çünkü ben mükemmelim

0|1
    0|0
  • Çünkü ben mükemmelim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ana dilim hariç 2 dil biliyorum, küçük yaştan beride iş konusunda tecrübe sahibiyim çok çeşitli yerlerde çalıştım, istemeyecekleri kadar sertifikam var, iletişim ve hitabet konusunda da etkilerim zaten heyeti. Şu okul bitse bir herşey tamamda 😅

0|1
    0|0
    • Bana demeyeceksin , mülakattasın iş yerine söyleyeceksin :D

• Vereceğim cevaba harf kotası yetmeyeceği için yazmaya üşendim 😅

• Ben sizi neden tercih edeyim bu sorudan sonra derdim:)

1|1
    0|0
  • Detay atlamışsınız siz beni tercih edemezsiniz ben lütfedip sizi kendime layık görmüşüm, bre gafiller sizin haddiniz midir beni tercih etmek? Siz kimden alırsınız bu cesareti? Derdim.

0|1
    0|0
  • Çünkü sektörde onlarca firma varken ben kendimde bulunan bütün bilgi ve birikimlerimi sizler ile paylaşmayı seçtim

1|0
    0|0
  • Cunku tecih edebileceginiz en iyi eleman benim , bunu işe başlamadan kanıtlayamam , yerime aldiginiz elemanin en ufak bir hatasinda akliniza "Acaba diger cocugu mu alsaydik" sorusu gelmesin diye beni alın :D

1|1
    0|0
  • neden ben? çünkü amelelik genimde var sabah akşam amele gibi çalışırım ben sen bana para dan haber ver :)

0|1
    0|0
  • Ben sizi tercih etme zahmetinde bulunuyorsam sizin bu soruyu sormaniz yersiz ve saçma derim ben

0|1
    0|0
  • Çünkü ben gerçek Türk'üm

0|1
    0|0
  • Ben olsam beni tercih etmezdim şahsen

0|1
    0|0
  • Çünkü kedileri çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • cv ye bak anlarsın canım

0|1
    0|0
  • Bana ihtiyacınız olmasa burada olmazdım

0|1
    0|0
  • Beni neden tercih etmelisiniz? - Çünküüü... Eşeğin Çüküünden dolayı :D

0|1
    0|0
  • İster et ister etme derim

0|0
    0|0
  • Kendi işim gibi çalışırım ama kıymet vermezler... ben calıştıkça hep daha fazlasını istediler

0|0
    0|0
  • Çünkü parasızım a. g!

0|1
    0|0
  • Durust karakterli caliskanm

0|1
    0|0
Yükleniyor...