Gözünüzde Ülkücüler?

Neden Vatanını Milletini seven bir Türk hemen bir kılıfa sokuluyor? Neden tekfir ediliyor? Arkadaşlarımın birçoğundan sadece azar işitiyorum dalga geçiyorlar. Oysa sorsan birşey okumamışlar. Ülkücülük ney onu bile bilmiyorlar..

1|1
5|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi görüşlerin içinde vatan millet sevgisini en on planda tutan bir teskilattir ülkücülük. Yanlış anlaşılmasın diğer partiler de vatan millet sevgisi yok demiyorum. Ama ülkücülük de daha ağır basıyor. İnsanlar önyargı larından vazgecmedikce bazı gerçekleri goremeyecekler. Ve bir ocak kapısından geçmedikçe o ocakta şehitler anısına dökülen gözyaşlarını okutulan yasinleri bilemeyecekler. Allah Türk'ü korusun ve yuceltsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Milliyetçiyim, ülkücüleri ben de sevmem, ırkçı davranışlar, racon koymalar, etiket olarak ülkücüyüm demeler filan.

2|2
    0|0
  • Türkçülüğü ırkçılığa taşıyanlardan değilsen ne ala, zira bazıları var neredeyse kendisini kadim ırk ilan edecek ulan altı üstü insanız hepimiz ne coşuyorsunuz.

3|3
    0|0
  • Türk dediğin doğuştan vatanseverdir. Sevmeyen Türk değildir.

1|1
    0|0
  • ülkücülük;islamın bütün kurallarını eksiksiz olarak tam manası ile yaşayarak vatan sever dünya görüşü ile harmanlandığı bir ideolojidir, islamcı yapıdan ayıran en büyük özelliği Türk milliyetciliğini benimsemesidir. buradaki bir çok dingile ders verecek nitelikteyim. aşağıdaki yorumları okudum, ben ocağa gittim bir çoğu bla bla bla.. diye konuşmuşlar. önn yargı ile gidersen hata arayan hata bulur... Allah ülkücüleri korusun... onca iktidar deviremedi ülkücüleri

1|0
    0|0
    • Amin. Evet haklısın. Ülkücü, Milliyetçi gibi şeyler duyulduğunda tepki hep aynı..

• Hahahha yok okadar değil

• Türk'üz ama Allah bizi Türklüğümüzle Diğer Tarafta değerlendirmiyecek :)

• Kendilerini kötü bir şekilde lanse edip, etiketliyorlar. Ben #AtatürkMilliyetçisi yim.

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bağnazlara laf anlatmak zor, ülkücüler candır

1|1
    0|0
  • denge unsurlarıdır. iyidirler. solculardan kurtculerden nazaran daha samımı

1|0
    0|0
  • Bende ülkücüyüm , asena olan kardeşlerime laf getirtmedim vatan sevgisi başkadır yolundan sapma kardesim

1|0
    0|0
  • valla önceki ülkücülükle şimdiki ülkücülüğün alakası yok
    şimdi millet kavgaya adam çağırmak için gidiyolar

1|0
    0|0
    • 18 yaşındasın ne ara bunları fark ettin :D

• hadi silktir git kendi aklını kendine sakla çoluk çocukla uğraşamam

• @Dark_Trouble işte sen 9 sene boşa geçirmiş olabilirsin ama ben pek boş yaşama taraftarı değilim senin dediklerini okulda da öğretiyolar hemen böyle bir havalar bir tripler falan olmuyo
      tavsiye ederim biraz dolu yaşa
      hadi eyvallah

• ülkücüler devlet bahçeliyle birlikte yok oldular. hepsi ümmetçi olup çıktılar malesef.

ülkücülük benim için bitmiştir, Bu saatten sonra sadece Türkçülük vardır. genç Atsızlara selam olsun.

1|0
    0|0
  • Toprağımız susuz kalsa kanımızla sularız 👌zafer işReti var niye bozkur işarati yok he

1|0
    0|0
  • ulkucu apocu galatasaray vs fenerbahce maclarini izlemesini severim ulkeyi aksiyonda tutuyolar milletin malina zarar vermedikleri surece iyidir ulkuculer

0|0
    0|0
  • Eskiden ülkücülük İslâm'ı savunurdu şimdi sadece Türk ırkını savunuyor. İslâm'da ırkçılık yoktur. Türk Kürt Arap İslâm da yoktur sadece İslâm vardır. Ayrıca Müslümanların başka isme de ihtiyacı yoktur ülkücü solcu sağcı akpci alevi Sunni bilmem ne diye. Bunlar toplumu bölmek için bir tuzaktır. Ve milletimiz bu tuzağa düşmüş durumda maalesef.

0|0
    0|0
    • Araplar kendi ülkülerini savunuyor bize karşı. Bizi sevmiyorlar.

• Evet sonuç da onlar da insan ve imtihan dünyası, ve onlar da ırkçılık tuzağına düştüler maalesef.

• Ülkünün turanın vatanın toprağın ne oldunu bilmiyen millet ırk kavramından bir haber olan böyle güzel bir ırkın mensubu olmanın idraki içinde olmayan Kurani Kerim de bile maide suresi 54 ayet te türklerden bahsder yaradanım biz türkleri yeryüzüne adalet için gönderdiğşn bile farkında değiller ki islamşyetin son ordusuyuz biz bunları bilmeyen boş kafalı insanlın ülkücüleri öcü görmeleri fakat sıkışınca hadi ülkücüler siz yaparsınız yavsaklığınıda yapmaktan geri kalmayan zihnşyetlerdir

0|0
    0|0
  • Her milliyetçi MHP li ülkücü olacak diye bir kaide yok millete milliyetçiyim diyorsun ha MHPlisin diyor kıt beyinli insanlarız çünkü ,
    Has Ülkücüler candır gardaştır

0|0
    0|0
    • Biz politikacı değil, bir davanın takipçileriyiz.- Alparslan Türkeş

• Kürdüm Ve Çok Samimi Bir Ülkücü Kardeşim Var Ondan Dolayı Bence Kulaktan doğma laflara inanmayın Hani Ülkücüler Türklüğü Savunuyorlar Türklerden Başka Kimseye Saygıları Yok Diyorlardı da Ondan Diyorum Bu Arada MHP li değilim

0|0
    0|0
  • gözümde değerleri yok

0|0
    0|0
  • Yürüyen küçük küçük ideoloji manyakları

0|0
    0|0
  • nedir ülkücülük?

0|0
    0|0
    • Anlamayanlara boşuna laf anlatmakla uğraşmayacağım.

• @komık-cocuk

• Hmm. İlk aklıma gelen iki kelime oldu. "Aşk" ve "Hiç". Tasavvuf alanında en önemli şahsiyetlerden biri. İnsana bir hiç olduğunu anlatan da o. Severim, saygı duyarım.

• ÇÜNKÜ BU DEVLETE BİR TEK ÜLKÜCÜLERDEN ZARAR GELMEMİŞTİR. o yüzden söylüyorlardır.

0|0
    0|0
  • Bırakın ırkçı desinler, bölücü desinler...

0|0
    0|0
  • Bir türk olarak ülkücülerden hiç haz etmem

0|0
    0|0
    • Öncelikle Türk kelimesini büyük yaz. İkincisi tamam.

• ya hiç savunmasalardı?

• @Dark_Trouble iyide orası suriyenin toprağıyıdı 5 sene önceye kadar, kimin toprağını kimden ssvunuyorlar? Ona savunmak değil gasp etmek denir

• Herkes ülkücü olmuş zaten arkam olsun diye. Sorsan 9 ışık ne onu bilmez. Ama lafa gelince cCc ülkücüyüz vatan millet sakarya

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim yaşadığım yerdeki ergenler kurt işareti yapıp dalga bile geçiyolardı. Allahtan kurtuldum onlardan

1|0
    0|0
  • çinli diye ya koreli dövdüler ya da uygur türkü, bir çinliyi tutturamadılar ama bekliyoruz 1 yıldır hadi hayırlısı inşallah tutturucaklar bu sefer hedefi. Bu arada bu 1 yıl içinde çok iyi bir gelişme oldu "where are you from" demeyi öğrendiler, bu bilgi çok işlerine yarayacak çok. Hadi ülkücü camiası gösterin gücünüzü o damarda o asil kan boşa gezmiyor hadi

0|0
    0|0
  • ÜLKÜCÜLÜK CANDIR KANDIR HAYATTIR HER ŞEYDİR ! ♡

1|0
    0|0
  • takım elbidenin altına sığınmış bıyıklı efecikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...