Kapat

Erkekler neden bazi gunahlar onlara haram kilinmamis gibi davraniyor?

Kizlar ortamlara girince o tarz muhabbetler edince ka*sar oluyor ama evde oturuncada kezban oluyor gencliginde her turlu halti yiyor ama temiz kezban kizla evleniyor cunku ihtiyacmis zamaninda onlari yapmak sadece onlara ozel gibi neden?

Güncellemeler:
Cevap bile vremiyorlar cunku iki yuzluluklerini kendileride kabul ediyor

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler öyledir... geri zekalılar kendi sevgilileriyle yatar o zaman kendi sevgilisine or.. orspu demez ama ileride ayrılınca bakire olmayana or. orrspu derler.. bugün yaşadım bu olayı, bir arkadaşımın düşünceleriydi ben bile sinir oldum, sözümü çarpıtmayın kankalar.. laflarımın kime olduğu belli

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• dinen bakarsan kadın erkek aynı gunahlara sahıp. toplumsal acıdan oyle. sende erkek olsaydın. yas olmus 25 30. arkadasların dıcektı len senınkı kalkmıyomu. hadi gidelim mala vurmaya vs. yani kendini test etmek ihtiyacın olcak. yani toplumsal baskı. sımdıkı olgunlukla cocukca gelıyor tabi ama gencken olgun degılsınkı

0|0
    0|0
  • başladlar yine gece gece günaha sevaba sevabı burda kasmayın türbanlılar gidin camiye orada sevap kasın

0|0
    0|0
  • Sana haram olan erkeğede haram aslında bu ataerkil bir toplum olduğumuz içşndir gerçi ataerkillik bize arablardan geçmiştir ama

0|0
    0|0
  • Hiç böyle dertlerim yok. Yeter ki bakire olmayıp bakireymiş gibi yalan söylemek adına diktirenlerden olmasın kandırmaya çalışmasın.

0|0
    0|0
  • Sevaba günaha girersek çıkamazsın o işin içinden kime göre neye göre :)

0|0
    0|0
  • Erkek tahrik etmiyo ki. . kiz tahrik ediyor. farj burda

0|0
    0|0
  • Öbür dünyada Allah öyle demeyecek işte afferin aslanım sen geç cennete çok kız şaaptın demeyecek

0|0
    0|0
  • Kezban yalancı demek bildireyim dedim :)

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak ben de anlayamıyorum.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...