Üniversitede ki arkadaşları hiç sevmiyorum?

güzel sanatlar okuyorum , 1. sınıfım , hep çıkar ilişkisi birisine notu sonra veririm dedikten sonra konuşmamaya başladı herkes farklı bir alemde kimileri siyaset kimileri çııkar ilişkisi kimileri kendi kendine triplere giriyor ne yaptıkları belli değil iyice nefret ediyorum. Bu yüzden üni. de çekilmez hale geliyor , bunun bir çaresi var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Genelde üniversite hayatını çok severler ama su an şaşırdım doğrusu arkadaşlık olarak pek iyi değil haklısın varsa kafana denk biri onunla takıl

0|1
    0|0
    • Yaaa aynen ya üniversitede tam kafa dengi arkadaslıklar oluyordu?:( lisede kim mutlu ya

• Psikolojik de olabilir herkesin tavrından hareketinden rahatsız oluyorum artık benim hakkımda acaba bir şeymi dediler , bana tavır mı yaptılar ben böyle değildim ne oluyor bana bilmiyorum belki de final haftasından dolayı

• Bencede ondan sınav stresi falan zor. Bir de insana herşey batıýor yani farklı tepkiler veriyor insan stresten dolayı sınav dönemin bitsin belki daha iyi hissedersin

Kızlar Ne Diyor 2

• O yasta insanlar öyle olabiliyor mu ya:( lisedeyim de bu ortamdan kurtulmak istiyorum orda da mı devam ediyor

0|1
    0|0
    • Liseyi çok özleyeceksin..

• @Kizirogluks ortam mı sıkıntı?

• Ortam sıkıntı değil her şey çok güzel de, o lisedeki hava bambaşka yani. Birarada durma mecburiyetinden doğan aşırı samimiyet yok ve lisede herkes çevre bölgeden oluyor bu demek ki herkesin kültürü, görüşü ve hayata bakış açısı benzer. Üni'de böyle değil.

• Aha hayaller hayatlar djsjsjsj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevmelisin onlar arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...