Yoruldum artık biraz akıl verin?

Sözleneli 1 yıl oluyo ekimde düğün yapıcaz diyolar ama kesin tarih yok neyse konu şu sözlüm beni dışarıya çıkartmıyor ailemle sık sık çıkmamada kızıyor kendisiyle hiç çıktığımız yok zaten bir kez bir kafeye gidip oturmadık sözlendiğimizden beri ben napıcam böyle ailesiylede konuştum bir işe yaramadı

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• hadi ordan cek kardeşime at nişanı

0|0
    0|0
    • Denedim bir kere atamadım herkes engel oldu oda tamam düzelicek çıkıcaz dolaşıcaz Dedi heryere ailesiyle gidiyoruz

• Ya denedim ayrılmayı aileler araya girdi siz kaç senedir seviyorsunuz birbirinizi bilmem neler işte öyle düzelttiler arayı babası yalvardı biz seni seviyoruz şöylesin böylesin yapma etme diye bende tamam dedim sonra konuştu babası dışarıya çıkın gezin edin diye o an tamam baba tamam baba Dedi aradan 2 ay geçti hala çıkartmıyo

• Eeeeehhh yeter lan sizle mi ugrasacam ben de.. Cunku sen evlenince ailende senle olmayacak onun aileside ileride kiskancliktan dolayi siddet gorursen ne yapacaksin?

En İyi Kız Görüşü

• Gorucu usulu mu oldu bu söz

0|0
    0|0
    • Yok ya severek başta böyle değildi ki

• Soğudum dedim her türlü konuştun güzelce konuştum bağırdım kirdim döktüm yok çıkmıycam diyo

• O zaman zamanla duzelir donemseldir

Erkekler Ne Diyor 2

• İste bende buna ayar oluyorum sende neden kabulleniyorsun o kavat insanda sen sanki insan degilsin senin hakkin yok mu disari cikmaya bence konus bir anlasmaya varin evlenince daha buyuk sorunlar cikmasin

0|0
    0|0
  • köle değilim deyip yüzüğü atacaksın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz evlenecek miydiniz

0|0
    0|0
  • Ne bu hapis hayati mi hapishane bile daha eglencelidir hayata 1 kere geliyosunuz ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...