Escinsellik ve homofobikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Homofobik insanları anlamıyorum. Eşcinseller zaten insanların düşünceleriyle hareker etmiyor. Dinimize uymuyor gibi vs vs şeyler söylüyorlar fakat sizin bir erkekle veya bayanla evlenmeden beraber olmanız el ele tutusmaniz bile zina sayılıyor. Ben escinsel değilim lakin saygı duyuyorum. Eleştiriye açık bir konu siz ne düşünüyorsunuz?

• Escinsellige karşıyım
    23% (3)67% (14)50% (17)Oy Ver
  • Escinsel değilim ama saygı duyuyorum
    77% (10)33% (7)50% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• karşı olana homofobik deyince kendini akaladığını sanan zihniyete ne denir ki eper bir şeye karşı olmak fobiyse onlarda tek eşliliğe fobiyle yaklaşıyorlar bu ne saçma bir bakış açıcı böyle encinselliğe karşıyım karşı olduğum bir şeye neden nasıl sayfı duyabilirim ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak gerçekten bir şeyler bildiğine inanasam seninle bu konuyu sabaha kadar tartışırım. Ama "Dinimize uymuyor gibi vs vs şeyler söylüyorlar fakat sizin bir erkekle veya bayanla evlenmeden beraber olmanız el ele tutusmaniz bile zina sayılıyor" cümlesini gördükten sonra sadece xper için yorum yapmaya karar verdim. İlk önce bir araştır İslam'da ne zinadır ne değildir diye.

0|0
    0|0
    • Belli belli din bilginin ne kadar engin olduğu 😄 eh ne diyeyim, artık cehennemde de şeytanın altına yatarsın 😄 çüüüüüüz

Erkekler Ne Diyor 12

• eşcinsellik, tedavi edilmesi gereken masum bir hastalık değil, her türlü pisliğe ve sapıklıklara da meyledebilen insan nefsinin bir çarpıklığı ve düştüğü bir çukurdur.

1|0
    0|0
  • bulasan olursa yuzunu dagıtırım yüz bulmasınlar . diğer turlu bişey yapcak değilim. askerlikte falan sorun yasamam umarım.

0|0
    0|0
  • Saygi duymam es cinselliğe bana uzak olsunlar.
    Yüzlerine dahi bakmam adam olsunlar insan olsunlar

0|0
    0|0
  • Gayler benden uzak olsun
    Yeterince rahatsız edildim zamanında
    Eskiden saygı duyardım ama tiksiniyorum şimdi

0|0
    0|0
  • Yaratılışa ayıkırı Ey yurdumun manidar insanı ! Benim güzel tanrım seni kadın kişi olarak yarattıysa haddini bilip ona göre davrancan aynı şey erkek içinde geçerli. Bu konuda saygım yoktur kimseye.

0|0
    0|0
  • Eskiden düşmandım şimdi destekliyorum. Ellerinde bir hayatları var onu zindan etmeye hakkımız yok.

0|0
    0|0
  • Bu bir hastalik

0|0
    0|0
  • Karsi degilim

0|0
    0|0
  • Eşcinselim ve eşcinselliğe saygı duyuyorum ama homofobiklere saygı duymuyorum.

0|0
    0|0
  • herkesin kendi kararı bir z kim ki

0|0
    0|0
  • Gayim da niye şıklarda boyle bisi yok

0|0
    0|0
  • Escinsellige karşıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3